fbpx
7 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна Культура На Косівщині відбувся фестиваль карпатського ліжника (фоторепортаж)

На Косівщині відбувся фестиваль карпатського ліжника (фоторепортаж)

20-22 вересня у селі Яворові проходив ІІ Міжнародний фестиваль-ярмарок «Барви карпатського ліжника». Про це повідомили у Косівській РДА.

Результат пошуку зображень за запитом

У фестивалі взяли участь керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський ЮЛІАН, декани, священики різних конфесій, керівництво району та області, делегації з Рахівщини, Румунії та інших регіонів, представники гуцульських товариств та інші.

У програмі заходу були передбачені як розважального так і просвітницького та етнографічного спрямування.

У перший фестивальний день відбулася науково-практична конференція на тему «Розвиток мистецьких осередків, як засіб збереження етнокультури Гуцульщини» в рамках якої мала місце панельна дискусія на тему «Сталий розвиток гірських територій, через відродження традиційного господарювання, збереження народних художніх промислів та розвиток туризму».

Результат пошуку зображень за запитом

В культурно-мистецькій програмі взяли участь фольклорні колективи Косівщини, Рахівщини та повіту Марамуреш (Румунія), народні та заслужені артисти України.

Гості свята мали змогу на вернісажі карпатських ліжників «Барвограй» побачити показ моделей одягу з ліжникової тканини, цікаві орнаменти та придбати ліжники, подушки, верхній одяг та інше. Також усі бажаючі мали змогу навчитися мистецтву ліжникарства на майстер-класі народних ремесел.

Результат пошуку зображень за запитом

У завершальний день фестивалю учасники мали змогу відвідати пам’ятками природи, визначні історичні місця та садиби-музеї відомих митців.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Cтудент Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Cтудент
Гість
Cтудент

А коли “ФЕТИВАЛЬ МАЙТОК” ?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook