13 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Спорт На площі Франка розпочалися змагання з екстремальних видів спорту (фоторепортаж)

На площі Франка розпочалися змагання з екстремальних видів спорту (фоторепортаж)


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Сьогодні, 14 вересня у Івано-Франківську розпочалися змагання з екстремальних видів спорту «IF Show skills Contest 19», інфоомує Правда.іф. На змаганнях будуть представлені трюки у повітрі та скользіння на трубах.

“Я вже катаюся 3 місяці та вчуся брати перила. Вирішив прийняти участь, тому що це класний досвід, нові відчуття та можна завезти багато нових друзів. Про змагання дізнався від знайомих, які катаються”,- розповідає учасник змагань Марко.

“Сьогодні відбуваються змагання з екстримальних видів спорту, тут представлений самокат та bmx. Участь у змаганнях можуть брати усі бажаючі, але до 16 років повинні отримати письмовий дозвіл від батьків, а вже після 16 років підписуються самостійно за техніку безпеки.Виникла ідея відновити змагання, бо я сам катаюся вже як 20 років і вирішив підтримати хлопців. Важливо їх підтримувати, тому що ці види спорту вже вводяться в олімпійські”,- розповів організатор Сергій Пастернак.

Організатори розповіли, що так як змагання локальні, то очікують від 30 до 50 учасників. В планах є провести ще декілька змагань до кінця року.

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Українка створює одяг та аксесуари зі старих ґаджетів (відео)

0
Львів'янка Ганна Зарума скуповує гаджети минулих років на вуличних блошиних ринках, щоб створювати незвичайні аксесуари.  Незвичний одяг цієї дизайнерки...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link