fbpx
4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 28 Січня, 2020
Головна FB На "Позитроні" викрили ще одну підпільну АЗС

На “Позитроні” викрили ще одну підпільну АЗС

В ході проведення комплексу оперативних заходів з протидії незаконній реалізації підакцизних товарів через інтернет, 9 грудня працівники оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області встановили та припинили діяльність мережі автозаправних станцій без належної реєстрації та дозвільних документів.

Товариство реалізовувало скетч-картки на пальне через мережу «Інтернет», а саме через сайт «AZS.if.ua/». Безпосередня реалізація нафтопродуктів (дизельне пальне) здійснювалась без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню згідно закону, чим порушено ч.1 ст.164 КУпАП, пише “Галка” з посиланням на ДФС в Івано-Франківській області.

За результатами проведених заходів працівниками податкової міліції вилучено пально-мастильних матеріалів загальним об’ємом 11,5 тонн на суму 346,0 тис. гривень.

За даним фактом працівники оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківської області склали протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За даними “Галки”, йдеться про заправну станцію у мікрорайоні Позитрон в Івано-Франківську.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Про таку саму заправку на Ленкавського біля ресторану Україночка,працівники ГУ ДФС не вкурсі? Дивно що вже рік працюе і вивіска на дорозі і чомусь не закриваеться!

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Прикарпатський постачальник розповсюджував небезпечні іграшки

0
Обережно, іграшка! Прикарпатський постачальник розповсюджував небезпечні іграшки. Головне управління Держспоживслужби в області здійснило позапланову перевірку характеристик дитячої іграшки "Неваляшка"...
×

Вподобайте нас у Facebook