6.8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 26 Травня, 2020
Головна Корупція На Прикарпатті АМКУ виявив змову при закупівлі підручників

На Прикарпатті АМКУ виявив змову при закупівлі підручників

За результатами розгляду звернення Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) встановлено, що під час проведення Державним вищим навчальним закладом «Івано-Франківський національний медичний університет» відкритих торгів, на закупівлю Підручників для поповнення бібліотечного фонду, підручників для кафедри мовознавства та Підручників для поповнення бібліотечного фонду та кафедри мовознавства, учасники процедури закупівлі товариство з обмеженою відповідальністю «Лінгвіст» (м.Київ) та фізична особа – підприємець Редько Ольга Юріївна (м. Київ) узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Результат пошуку зображень за запитом "змова"

Рішенням адміністративної колегії Відділення такі дії ТОВ «Лінгвіст»  та ФОП Редько О.Ю. визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказані порушення законодавства про захист економічної конкуренції на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції.

Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень ТОВ «Лінгвіст»  та ФОП Редько О.Ю. на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Цієї ночі на Прикарпатті горів елітний "Porche"

Цієї ночі на Прикарпатті горів елітний “Porche”

0
Надзвичайна ситуація трапилася у ніч з понеділка на вівторок на території міста Коломиї, йдеться у повідомленні управління з питань цивільного захисту населення...