4 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна Економіка На Прикарпатті кількість перевірок зменшилась на 20 відсотків

На Прикарпатті кількість перевірок зменшилась на 20 відсотків

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області повідомляє, що протягом січня-серпня 2018 року працівниками управління аудиту проведено 258 документальних перевірок суб’єктів господарювання, що на 20 відс. менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За результатами перевірок сума донарахованих грошових зобов’язань склала 45,3 млн.грн., з яких вже надійшло до бюджету 21,2 млн.грн.
Пов’язане зображення
Крім того, протягом січня-серпня поточного року здійснено 244  фактичних перевірки, за результатами яких застосовано узгоджених  фінансових санкцій на загальну суму 2,4 млн.грн., до бюджету надійшло – 1,7 млн.грн.
Нагадаємо, до плану – графіка проведення документальних перевірок відбираються виключно ризикові підприємства, тобто такі, по яких за результатами аналізу наявних інформаційних баз встановлено ризики щодо можливого ухилення від оподаткування. План-графік документальних планових перевірок на поточний рік має бути оприлюднений на офіційному веб-сайті ДФС до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Щодо ДФС, то це правда. Але як “розпоясалось” Держуправління праці? Це повне свавілля і беззаконня цього контролюючогооргану!!! Зрозуміло, якщо виявляють неоформлених осіб – потрібно штрафувати і як найстрогіше. Але якщо таких випадків не має, то вибачте примахуватись ,що неправильно ведеться табель,чи невчасно виплачена індексація і накладати, в супереч вимог Постанови КМУ #295, сотні тисяч гривень штрафу, а тим більше на мале підприємство в сфері торгівлі , то це не то що допомога малому і середньому бізнесу, а повний кошмар для бізнесу. А потім ми дивуємося, що люди тікають за кордон працювати і там відкривати свій бізнес. Одним словом влада говорить… Більше »

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Жовтий півень небезпеки: Сьогодні Прикарпаття накриє дощем та мокрим снігом

Жовтий півень небезпеки: Сьогодні Прикарпаття накриє дощем та мокрим снігом

0
Про це йдеться у повідомленні управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації: В найближчу годину із збереженням...