fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 19 Січня, 2020
Головна Економіка На Прикарпатті до місцевих бюджетів надійшло понад 2,7 мільярдів гривень податкових платежів

На Прикарпатті до місцевих бюджетів надійшло понад 2,7 мільярдів гривень податкових платежів

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області у січні-липні поточного року до місцевих бюджетів надійшло 2763,2 млн.грн. податкових платежів. Порівняно з відповідним періоду минулого року надходження зросли на 491,5 млн. грн.
Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті до місцевих бюджетів надійшло понад 2,7 мільярдів гривень податкових платежів"
Найвагомішим джерелом  надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб – 1733,3 млн.грн., якого надійшло на 340,4 млн.грн. більше ніж минулоріч. Суб’єкти малого підприємництва Прикарпаття сплатили 331,4 млн. грн. єдиного податку, що на 69 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Також до місцевих скарбниць надійшло 294,5 млн. грн. плати за землю, що на 192 млн. грн. більше минулорічних показників.
Надходження екологічного податку склали 126,1 млн.грн., акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції – 91,3 млн.грн. та податку на прибуток підприємств – 24,8 млн.грн. гривень.
За користування природними ресурсами платники  податків поповнили місцеві бюджети майже 88 млн. грн., зокрема за користування надрами – 59,6 млн.грн., за використання лісових ресурсів 22,3 млн. грн. та за спеціальне використання води – 6,1 млн. грн.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook