14 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 29 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка На Прикарпатті не виплачують зарплату медикам. Борг становить вже понад 40 мільйонів...

На Прикарпатті не виплачують зарплату медикам. Борг становить вже понад 40 мільйонів гривень (відеосюжет)


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Заборгованість заробітної плати працівникам медичних установ Прикарпаття знову зростає. Аби знайти способи вирішення цієї проблеми посадовці Івано-Франківщини обговорили її під час постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
Результат пошуку зображень за запитом "заборгованість медикам"
Питання заборгованості заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я на Прикарпатті не вирішується вже протягом декількох років. Загальна сума боргу наразі становить понад 40 мільйонів гривень. Більше десяти з них є протермінованою, –  інформує ОТБ “Галичина”.
“Станом на 1 травня є проблема в місті Івано-Франківську, Коломийському районі і, здається, по місту Бурштин. На червень місяць додається ще декілька районів. А вже на перше липня це буде Коломийський, Косівський, Богородчанський, Верховинський, Тлумацький, Рогатинський, Долинський райони, місто Бурштин і Яблунівська ОТГ”, – відзначив Манолій Піцуряк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
За словами фахівців ті медичні заклади, які підпорядковані Департаменту охорони здоров’я та фінансуються з обласного бюджету забезпечені заробітною платою до кінця року. Для інших установ кошти також вже передбачено.
“Ті райони, які не забезпечені до кінця року ми передбачаємо забезпеченість понад 130 мільйонів гривень. Ми пропонували всім головам РДА, всім керівникам закладів охорони здоров’я, які надають вторинну медичну допомогу, переглянути колективні договори. Це допоможе зменшити соціальну напругу”, – заявив Микола Стовбан, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

 
 

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
3 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

Всі на ягоди!

Гість
Guest
Гість

А за что им платить ? Чем отличается гоп-стоп в подворотне от посещения больницы ? В подворотне вас ограбят , а в больнице ограбят и возможно убьют !!!

Гість
Guest
Гість

Зараз зазвичай без грошей важко поступити в медичний вуз, мусять платити батьки. Можливо і далі платять
батьки, коли чадо уже на роботу йде. Декілька років не платять зарплату і воно чогось далі йде на роботу. А може знає лікар лікарство чи прививку, яке лікує залежність від грошей. Тоді на законодавчому рівні насильно вколоти усіх можновладців, щоб не хотіли грошей понад міру.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

“Бум” на ринку нерухомості: що буде з цінами на житло і забудовниками після карантину?

“Бум” на ринку нерухомості: що буде з цінами на житло і...

0
Два місяці карантинних обмежень не могли пройти безслідно. За цей час збитків зазнали як прості українці, так і підприємці. Тож не дивно,...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link