9.3 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна Влада На Прикарпатті утворилась ще одна ОТГ

На Прикарпатті утворилась ще одна ОТГ

Відбулись сесії Гвіздецької селищної та Старогвіздецької і Остапківської сільських рад, які прийняли фінальні рішення щодо затвердження добровільного об’єднання у Гвіздецьку об’єднану територіальну громаду. Громада завершила усі необхідні процедури щодо добровільного об’єднання згідно закону. Тож з цього моменту вони вже офіційно ОТГ. Про це повідомляють в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті утворилась ще одна ОТГ – Гвіздецька!"

«Громади, які об’єднались у Гвіздецьку ОТГ, використали свій шанс зробити це на умовах добровільності у форматі, який влаштовує усіх учасників. І ще раз підтвердили, якщо є бажання, то усі необхідні рішення приймаються швидко і командна робота налагоджується ще в процесі об’єднання», – говорить директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

У свою чергу радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей додає, що Гвіздецька громада має досить непогані показники спроможності. В умовах об’єднання її загальний бюджет має зрости у три рази. І прогнозованого обсягу бюджетних надходжень на основі даних 2019 року має бути цілком достатньо для покриття видатків.

Нагадаємо, 2 вересня Гвіздецька ОТГ отримала висновок Івано-Франківської ОДА щодо відповідності Конституції та законам України усіх рішень суб’єктів об’єднання.

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Депутат Сергій Палійчук про допомогу від благодійного фонду Петра Порошенка: "Не можна залишати людей у біді!"

Депутат Сергій Палійчук про допомогу від благодійного фонду Петра Порошенка: “Не...

0
Депутати Івано-Франківської міської ради від "Європейської солідарності" продовжують розвозити продуктові набори для потребуючих мешканців обласного центру Прикарпаття. Так,...