2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна Влада На Прикарпаття їде Президент

На Прикарпаття їде Президент

На Прикарпаття їде Президент.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко"

Про це на власній сторінці у Фейсбук повідомив митрополит Івано-Франківський і Галицький, керуючий Івано-Франківсько-Галицькою єпархією ПЦУ, священноархімандрит Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря Іоасаф Василиків.

“ДОРОГІ БРАТИ і СЕСТРИ
На наше запрошення 18 лютого 2019 року, в 11. 00 год (понеділок) до Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря (Богородчанський район Івано-Франківська обл) прибуде Блаженійший Епіфаній Митрополит Київський і всієї України.
З цієї нагоди в моїй Івано-Франківській єпархіальній резиденції відбулась єпархіальна рада.

Разом з братією монастиря очікую духовних отців з їх боголюбивою духовною паствою а також запрошуємо всіх християн Прикарпаття на спільний подячний молебень який відбудеться в Соборному Храмі Великоскитської Манявської обителі” – написав митрополит Іоасаф.

Світлина від Іоасафа Василикова.

Світлина від Іоасафа Василикова.

Світлина від Іоасафа Василикова.

Світлина від Іоасафа Василикова.

Світлина від Іоасафа Василикова.

Світлина від Іоасафа Василикова.

Світлина від Іоасафа Василикова.

4 КОМЕНТАРІ

4
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
2 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

хоч це і буде змахувати на піар хід але порошенко міг би озвучити -ЩО У ЗВЯЗКУ З ЗРОСТАННЯМ ВИДОБУТКУ ГАЗУ уряд прийняв рішення що 100куб м газу для населення буде коштуватиме 5грн а все що більше так як є і це економію піднесе і голоси бо якщо в УКР буде зміна призидента-а його критика за провалену внутрішню політику є справедлива-то ми опинемося у такому стані що хіба повернемося до системи бартеру а про війну і про цілісніть УКР тільки БОГА БУДЕМО ПРОСИТИ-хоч його потрібно просити цілий час-аби нетрапилося біди бо ми можемо з допомогою ЗАХОДА І маси небайдужих-як у франції… Більше »

Гість
Гість
Гість

Попи пухнуть народ худне
Політики та попи дармоїди про одне одне лайно пишете

Гість
Гість
Гість

5 років працював лише на своі офшори, то зараз почне працювати на народ?

Гість
Гість
Гість

а чому ти відкидаєш що ми самі співучасники цих офшорів корупції хабарів =поглянь навколо ми самі несемо лікарям і вчителям-пояснюючи що це вимушено бо……–і навіть нехочемо писати про ці побори а про мовчання наше ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТАХ-також ми не винуваті бо вимушено -а самі аж пищемо щось сховати украсти у держави -А ТОМУ ВСЕ ЦЕ Є МИ!!!! і чому неробимо як пишуть в франції іспанії бельгії і нестрайкуємо і невимагаємо а тільки НИЄМО і дуркуємо–бо якщо про клоуна ми говоримо як про призидента добре розуміючи що це не є зеленський -це б хоч мало б якусь логіку якщо б це… Більше »

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!