14 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 2 Червня, 2020
Головна Суспільство На Прикарпатті 6 ОТГ створять або модернізують свої ЦНАПи

На Прикарпатті 6 ОТГ створять або модернізують свої ЦНАПи

6 прикарпатських громад створять або модернізують існуючі Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми U-LEAD за результатами 4 раунду відбору. Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

За результатами візитів експертів програми у громади розроблено та затверджено 125 технічних завдань на створення чи модернізацію ЦНАП, із розподілом зобов’язань між програмою та громадою на території всієї України. В Івано-Франківській області такі технічні завдання отримали Білоберізька та Коршівська сільські ОТГ, Долинська, Калуська та Коломийська міські ОТГ, а також м. Болехів.

Нагадаємо, комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 179 заявок із 24 областей України та відібрала 150 заявок для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП.

«U-LEAD з Європою» – Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, що спільно фінансується ЄС та п’ятьма його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Завдяки сучасному обладнанню за останню добу в області було зроблено 350 ПЛР-досліджень

Завдяки сучасному обладнанню за останню добу в області було зроблено 350...

0
Під час щоденного брифінгу голова облдержадміністрації Віталій Федорів повідомив, що куплене додаткове обладнання для обласного лабораторного центру, інформує Правда.іф.
close-link