9.7 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна FB На Прикарпатті буде 60 територіальних громад

На Прикарпатті буде 60 територіальних громад

Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Згідно оновленого документу на карті Прикарпаття буде 60 територіальних громад.Про це повідомив виконавчий директор агенції Ігор Мельничук, інформують в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. 

Експерт нагадав, що у вересні 2019 року облдержадміністрацією спільно з експертами Івано-Франківського ЦРМС, Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, РВ АМУ, ВАСРР, взявши за основу оновлені критерії Міністерства розвитку громад та територій, було напрацьовано карту із 57 спроможних територіальних громад області.

Проте вже 12 грудня 2019 року Міжвідомчою робочою групою з питань адміністративно-територіального устрою Івано-Франківської ОДА доопрацьовано проектну модель спроможних громад області – і додатково включено ще три ОТГ. Мова йде про Загвіздянську та Угринівську об’єднані територіальні громади.

Ми повністю підтримуємо підготовлений облдержадміністрацією перспективний план, який 20 січня буде презентовано у Міністерстві розвитку громад та територій України, — сказав Ігор Мельничук.

У той же час, відстоюючи принцип добровільності, Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття також рекомендує включити ще три громади до перспективного плану. Зокрема, Корницьку і Підгайчиківську ОТГ, перші вибори в яких вже відбулися 22 грудня 2019 року, та Ворохтянську тергромаду, яка отримала позитивний висновок від облдержадміністрації та прийняла остаточні рішення сесій рад про добровільне об’єднання.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link