8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 30 Березня, 2020
Головна FB На Прикарпатті існує вузькоколійна залізниця довжиною близько 7 кілометрів: відео
Реклама: Прованс

На Прикарпатті існує вузькоколійна залізниця довжиною близько 7 кілометрів: відео

У центрі спадщини Вигодської вузькоколійки немає музейних експонатів. До всіх предметів і стендів можна торкатися руками. За чотири роки існування центру нічого не зламали. Кількість відвідувачів зросла з п’яти до 11-ти тисяч у рік, інформує Суспільне.

“Ми розказуємо про ту спадщину, яку отримали: природню, промислову. Якщо про природню, то розповідаємо про наші Карпати, що у них росте, що літає, що бігає, про річкову екосистему Карпат, також інформуємо і про деревообробку та транспортування деревини”, – каже директор КП “Центр спадщини Вигодської вузькоколійки” Сергій Андрусяк.

Центр розташований у найдавнішому (1885 рік) житловому будинку селища Вигода. Тут колись була резиденція барона Леопольда Поппера фон Подграгі – засновника вузькоколійки.

Вигодська вузькоколійка є найдавнішою і найкоротшою із діючих в Україні вузькоколійних залізниць. Її довжина – близько 7 км. Цей маршрут можна проїхати на туристичному карпатському трамвайчику. Він стартує біля центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

Про Вигодську вузькоколійку та незвичайний музей на Прикарпатті

У центрі спадщини Вигодської вузькоколійки немає музейних експонатів. До всіх предметів і стендів можна торкатися руками. За чотири роки існування центру нічого не зламали. Кількість відвідувачів зросла з п’яти до 11-ти тисяч у рік.Центр розташований у найдавнішому (1885 рік) житловому будинку селища Вигода. Тут колись була резиденція барона Леопольда Поппера фон Подграгі – засновника вузькоколійки.Вигодська вузькоколійка є найдавнішою і найкоротшою із діючих в Україні вузькоколійних залізниць. Її довжина – близько 7 км. Цей маршрут можна проїхати на туристичному карпатському трамвайчику. Він стартує біля центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

Gepostet von Суспільне Карпати am Donnerstag, 19. März 2020
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Як поширення світової пандемії небезпечного вірусу кардинально змінило життя Івано-Франківська

Поширення світової пандемії небезпечного вірусу кардинально змінило життя Івано-Франківська

0
Значна кількість франківців, хоч і не з першого дня, усвідомила небезпеку новітньої пошести і нині досить дисципліновано дотримується запроваджених карантинних умов. Місто...