-1.8 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 29 Лютого, 2020
Головна FB На Прикарпатті підприємця оштрафували на майже 400 тисяч гривень за неоформлених робітників

На Прикарпатті підприємця оштрафували на майже 400 тисяч гривень за неоформлених робітників

Рішенням суду апеляційної інстанції підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин.

У ході проведеного інспекційного відвідування в одному із районів області у фізичної особи-підприємця, що займається промисловою обробкою деревини.  Група інспекторів праці виявила порушення ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску трьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин.

За це порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця винесено постанову, якою накладено штраф у розмірі 375 570 гривень.

Не погодившись з рішенням, фізична особа – підприємець звернувся з адміністративним позовом до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи Восьмий апеляційний адміністративний суд дійшов висновку, що фізичною особою-підприємцем було допущено порушення вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!