На Прикарпатті привітали призерів міжнародних змагань

spot_img

5 квітня в ОДА привітали наших прикарпатських спортсменів, які продемонстрували високі результати на міжнародній арені в зимових видах спорту.

Під час пресконференції спортсмени детальніше розповіли про свої спортивні здобутки, пише Правда з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОВА.

Пишаємося нашим найуспішнішим стрибуном в історії України Євгеном Марусяком. Євген – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на лижах з трампліна, чемпіон Континентального Кубка, двічі увійшов в ТОП-30. Нещодавно встановив третій рекорд України, пролетівши 213,5 м на Кубку Світу в Словенії.

Верховинець Михайло Харук – майстер спорту України міжнародного класу зі сноубордингу. Тільки впродовж цього року став переможцем всесвітньої Універсіади-2023 (США) в паралельному слаломі-гіганті та бронзовим призером у паралельному слаломі, переможцем Кубка Європи в Австрії, бронзовим призером Кубка Європи в Польщі, дворазовим чемпіоном України 2023 року.

І наша Анастасія Гасюк – майстер спорту України з фристайлу. Цьогоріч стала бронзовою призеркою етапу Кубка Європи з фристайлу. Також здобула “бронзу” загального заліку етапів Кубків Європи, чемпіонка України серед юніорок із фристайлу 2022 року.

Всі спортсмени отримують щомісячні обласні стипендії в розмірі 6000 грн.

«Своїми перемогами вони засвідчують, що ми сильна та непереможна нація. Незважаючи на всі виклики війни, продовжують демонструвати потужний результат. Впевнена, що попереду ще багато підкорених вершин і перемог. Дякую нашим тренерам за відмінну роботу. Продовжуємо працювати над тим, що наші спортсмени й надалі показували переможні результати на міжнародних змаганнях», – йдеться у повідомленні.