Фахівці Бистрецького та Високогірного науково-дослідних природоохоронних відділень провели спільний День охорони природи. Під час нього склали п’ять протоколів на порушників та вилучили все браконьєрське приладдя.
Однією з основних проблем заповідних високогірних комплексів Карпатського національного природного парку в літній період є варварське знищення червонокнижних рослин, яке спричинюють любителі «тихого полювання» на лікарську сировину. Йдеться на сторінці Карпатського національного природного парку.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Ісландський мох (цетра́рія ісла́ндська, ісла́ндський лиша́йник) – ця рослина є складовою частиною рідкісних угруповань, які включені до складу Зеленої книги. Враховуючи сьогоднішні виклики, у цього лишайника є ризик згодом потрапити і до Червоного списку.
І ця проблема не нова. Багато закидів тільки в бік працівників Карпатського НПП, не враховуючи того, що Чорногірський хребет є межею між Івано-Франківською та Закарпатською областями, тобто територіями Парку і Карпатського біосферного заповідника. Та саме зі сторони Закарпаття можна потрапити у високогір’я з допомогою транспортних засобів і саме через територію Рахівського держлісгоспу.