На Прикарпатті відбулись перші змагання з спортивної спартакіади-2021

У басейні «Посейдон» відбулися перші змагання з плавання за програмою зимової спартакіади-2021 серед колективів виробництв та інших структурних підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Переможцем естафети 3х50 м стала команда управління, за яку виступали кандидат у майстри спорту України Володимир Ільчук таІгор Лаврик іАндрій Николишак, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Нафтохімік”.

Управлінці значно випередили своїх суперників, фінішувавши з результатом 1 хв. 33 сек. Інструктор-методист ФСК «Нафтохімік»Віктор Панасько, який постійно організовує та проводить змагання з плавання серед працівників нафтохімічного підприємства, зауважив, що він майже на сто відсотків впевнений в тому, що ніколи раніше жодна з команд не пропливала швидше естафетну дистанцію 3х50 м.

Друге місце у змаганнях з плавання посіла команда залізничного цеху (2 хв.04 сек.), а третім призером стала команда виробництва етилену і поліетилену (2 хв. 16 сек.).