Диван на коліщатках в темній вітальні

На Прикарпатті жінка прикриваючись дитиною регулярно жебракує по офісах та крамницях: фото

Автор: Ігор Василик
06/02/2020 20:35
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У Калуші роками діти або мами з дітками просять гроші.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Даючи їм гроші, калушани заохочують батьків жити за рахунок своїх дітей і десятиліттями ніде не працювати, щороку народжуючи нових жебраків, пише prykarpattya.org. 

“Всі в нашому маленькому місті знають молоду циганку, що просить коло “Гостинного дому” в центрі міста, – йдеться в дописі. – Поліція також її знає. Жінка з дитиною до року щодня багато годин стоїть в магазині або перед ним, потім обходить всі інші точки: базари, офіси, фірми й крамнички. Працює по 7-8 годин так щодня. Буває і в інших місцях. Чи реагує хтось на таке? Чи знають соціальні служби про цю жінку? Дотепер не знали. А поліції байдуже. Вони не мають ні бажання, ні часу займатись цією справою”.

За інформацією видання, жінка – мама двох дітей. Спершу зі старшим сином просила милостиню, народивши меншого ходить на “бізнес” лише з ним. Чим менша дитинка, тим більше дають грошей. Жінка постійно бреше людям, вигадуючи нові легенди. То в неї діти хворі і потрібно ліки купити, то переїхати збирається, їжа потрібна. Версій і історій в горе-матері багато.Собі ж жіночка не відмовляє ні в чому: сусіди кажуть, що в магазин лінується пішки йти – на таксі їдуть. Макіяж, хороший одяг  та прикраси.

Крім того, мати отримує всі соціальні виплати.

“Меншому хлопчику ще не має року. Але в тих, хто спостерігав за нею, складається враження, що дитина накачана чимось (алкоголем чи наркотиками), – наголошується у дописі. – Бо не може постійно хлопчик спати. Понад три години малятко спало коло входу в магазин. Потім жебрачка ще понад годину ходила з дитиною по офісах і крамничках. Лишала малого самого в колясці на морозі. За весь цей час дитина не заплакала, не поворухнулась. Ні їсти, ні пити йому не давала”.

Соціальна служба прийняла повідомлення про цю ситуацію, залишилось чекати.