15 лютого розпочне свою роботу 27-а сесія обласної ради сьомого демократичного скликання. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської обласної ради.
На перше пленарне засідання президія обласної ради рекомендувала винести 26 проектів рішень.
Серед питань проекту порядку денного – звернення обласної ради щодо врегулювання організації вантажних перевезень сільськогосподарської продукції АТ “Укрзалізниця” та перспективи розвитку станцій на території Івано-Франківської області, заслуховування звіту про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2018 рік та прийняття відповідної програми на 2019 рік.
«Ключовими питаннями сесійного засідання стануть затвердження розподілу коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2019 рік та фінансування правоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2019 році», – йдеться у повідомленні.
Водночас депутати заслухають інформацію прокурора області про результати діяльності органів прокуратури за 2018 рік. А ще депутатів поінформують про стан і готовність системи цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.
Разом з цим на розгляд депутатського корпусу запропоновано внесення змін до чотирьох обласних програм. Серед інших проектів рішень – питання, які регулюють майнові та земельні відносини, а також надання у користування ділянок надр на території області.
2missouri
Треба звернути увагу на село Васючин Рогатинського району.
Там через агресивних сусідів і нечесну місцеву владу я не можу приватизувати свої земельні ділянки, залишені мені в спадок дідом і бабцею. Поки один агресивний сусід-хапуга не підписує, інші (з агресивним, влізливим і свинячим характером) на городі в полі з 2010 року вже залізли більше ніж на 1,5 м. При зверненні з скаргами чиновники сільської ради не реагують, або не беруть до уваги схеми земельних ділянок з вказаними розмірами і площами. Для них правий той, в кого гроші, зв’язки, впливові родичі, великий кулак, довгий язик, вовчий, гадючий і свинячий характер. А чесні і порядні люди, навіть з ангельським характером, якщо не можуть за себе постояти і не мають “серйозного даху” – це для них не люди. До речі, я один не гірше міряю землю (я інженер, ще не таке і не з такою точністю розраховував, креслив і міряв), ніж голова сільради разом з депутатом головою земельної комісії.
На початку незалежності (1991-1993 роки) частина колгоспних полів була поділена на земельні ділянки і роздана людям під городи.
Це добра справа і одна з найбільших заслуг української влади.
Але справу до кінця не довели!
Питання:
Чому зразу не було закріплено за людьми право постійного користування ними (чому не присвоєно кадастрові номери, не виготовлені державні акти)?!
Чому люди мусять місяцями-роками оббивати пороги бариг і корупціонерів, щоб приватизувати землю свою, своїх батьків і дідів, яка автоматично повинна переходити їм в власність, витрачати на це час, кошти, здоров’я?!
Чому чесні і порядні люди повинні потерпати від корумпованих чиновників і лихих сусідів?!
Чому влада не виховує (не кажу вже про покарання) нахабних і свинуватих людей, лакомих до чужої землі і чужого майна, чому залишає один на один з ними чесних і порядних людей?!
За все це повинна відповідати і теперішня влада і її “папєрєднікі”, починаючи від 1991 року!
Ті, хто не допрацював ці закони і не закріпив належним чином право власності людей на земельні ділянки, повиннні бути притягнуті ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ГЕНОЦИД ПРОТИ НАРОДУ України і за злочин проти безпеки і цілісності держави!
Тих, хто виступає за вилучення цих ділянок від людей, також треба карати!
а про долю інститута агротранс просвітлена облрада накінець згдає бо там такоє є представники громади області за яких так -печеться-вся влада бо таке виглядає що потрібно щось радикальне утнути щоб радикально вирішити-ДУРДОМ