-0.7 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна FB На військовому аеродромі затримали підозрілого чоловіка без документів, що мав при собі...

На військовому аеродромі затримали підозрілого чоловіка без документів, що мав при собі олівець та записник

Вихідними, близько 17 години, на військовому аеродромі Івано-Франківської бригади тактичної авіації ПвК «Захід» затримано порушника.

Силами оперативно-чергової служби військової частини було оперативно затримано порушника, документів при ньому не було, а з особистих речей був олівець та візитка весільних відеозйомок. За словами чоловіка до аеродрому він приїхав збирати гриби.

Порушника передано до Національної поліції України, органами Національної поліції проводяться слідчі дії щодо встановлення особи затриманого та мети проникнення на військовий об’єкт.

Повітряне командування «Захід» черговий раз застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти командування військових гарнізонів, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Національну поліцію), про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Пресцентр повітряного командування “Захід”

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!