fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 20 Січня, 2020
Головна Суспільство На вулиці Франківська вийшли інспектори з паркування

На вулиці Франківська вийшли інспектори з паркування

На вулицях м. Івано-Франківська розпочинають роботу інспектори з паркування уповноважені на виконання своїх функцій рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Про це повідомили в Управлінні транспорту та зв’язку.

До повноважень інспекторів входять:

1. Розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.

2. Накладення адміністративних стягнень передбачених частинами першою і третьою статті 122, частинами першою і другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Проведення тимчасового затримання транспортних засобів у випадках передбачених статтею 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Основні аспекти роботи інспекторів:

– розгляд справи про адміністративні правопорушення може проводитись без участі особи, яка скоїла правопорушення;

– на лобовому склі автомобіля залишається повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, яке вже є підставою для оплати штрафу;

– після з’ясування інформації про власника чи уповноваженої особи на керування автомобілем, виноситься постанова яка надсилається поштою порушнику;

– ознайомитись з матеріалами фотофіксації правопорушення можна за онлайн посиланням http://www.mvk.if.ua/inspekciya.«Просимо власників та законних користувачів транспортних засобів неухильно дотримуватись вимог Правил дорожнього руху при здійсненні зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів задля уникнення відповідальності за адміністративні правопорушення!», – йдеться у повідомленні.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
крук Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
крук
Гість
крук

Дууже добре, бо рагулі уже так дістали по Коновальця ни лише проїхати норм. а й пройти немод по на тротуарах окремі долбодятли лишають свої авто. “Жарте” їх по повній і фото найбільшого рагуля за кожен день має бути в новинах.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Прикарпатті мешкає народний майстер, який виготовляє славетні гуцульські топірці: відео

0
Останній мосяжник Карпат на Прикарпатті сімейну династію народних майстрів продовжує вже в третьому поколінні Назар Габорак. Чоловік виготовляє гуцульські топірці...
×

Вподобайте нас у Facebook