З 24 червня Калушем курсує новий автобус, придбаний коштом міського бюджету. Транспорт розрахований на 49 місць, 17 з них — для сидіння.
Новий пасажирський автобус ATAMAN A092H6 виробництва ПАТ «Черкаський автобус» має низький рівень підлоги в задньому звисі, оснащений обладнанням для перевезення пасажирів на інвалідних візках, йдеться в повідомленні Калуської міської ради, інформують “Вікна”.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Автобус вартістю 3 млн 150 тис. гривень придбав КП «Екоресурс» за кошти місцевого бюджету. Це вже п’ятий громадський транспортний засіб на балансі підприємства.
Як зазначив керівник “Екоресурсу” Олександр Смолянський, наразі автобусом користуються пасажири на маршруті №3, оскільки 23 червня транспорт із зазначеного маршруту постраждав через негоду: дерево, яке впало, пошкодило лобове скло.
У коментарях калушани висловлюють вдячність водієві Володимиру за ввічливість.
Раніше йшлося, що ATAMAN A092H6 — це український низькопідлоговий автобус середнього класу, який випускають на підприємстві «Черкаський автобус» з 2016 року. Рік виготовлення автобуса — 2023 рік, його довжина — 8220 мм, місткість паливного бака — 118 літрів, пасажиромісткість мала становити 52.
Раніше йшлося, що автобус має 18 місць для сидіння плюс 4 відкидні. Тепер йдеться, що транспорт розрахований на 49 місць, 17 з них — для сидіння.
За проєктом договору, постачальник гарантує якість та надійність автобуса протягом 24 місяців з моменту введення в експлуатацію або 100 000 км пробігу, залежно від того, яка подія настане раніше.
Нагадаємо, 29 вересня минулого року Калуська міська рада затвердила програму здійснення внесків до статутного капіталу комунального підприємства «Екоресурс» на 2023-2025 роки. Обсяг фінансування програми становить 9 млн гривень — по 3 млн гривень на кожен рік. Йшлося про те, що кошти закладають на придбання транспортних засобів для перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування – на один комунальний автобус на рік.
Таким чином комунальне підприємство вкладе у закупівлю автобуса власних 150 тис. гривень. Насправді витрати будуть більшими. Як пояснив раніше у коментарі «Вікнам» директор КП «Екоресурс» Олександр Смолянський, підприємство також має забезпечити витрати, пов’язані з реєстрацією автобуса, страхуванням тощо. На яких конкретно автобусних маршрутах курсуватиме новий автобус, поки що невідомо.
Нагадаємо також, КП «Екоресурс» займається пасажирськими перевезеннями на міських автобусних маршрутах загального користування чотирма новими автобусами білоруського виробництва, які у 2020 році в лізинг купило місто. Автобуси виїхали на маршрути наприкінці вересня 2020 року, а у жовтні КП «Екоресурс» взяло участь та стало переможцем у конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на об’єкті, який включає маршрути: №6 «Карпатська кераміка — Лікарня» (два автобуси); №3 «РЕМ — Загір’я»; №8Б «Карпатська кераміка — Височанка» вулицею Чорновола.