3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 27 Лютого, 2020
Головна FB Найдорожчий в історії фільм українського кінематографу, де зіграли відомі прикарпатські актори, покажуть...

Найдорожчий в історії фільм українського кінематографу, де зіграли відомі прикарпатські актори, покажуть на престижному кінофестивалі

Легенда про Олексу Довбуша подорожує світом: проект «Довбуш» режисера Олеся Саніна буде презентовано на EFM — одному з найбільших світових кіноринків в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю.

На українському стенді в Берліні проект про легендарного лицаря Карпат, що створюється Pronto Film за підтримки ДержКіно України, представить мальовничі українські локації, ефектну постановку трюків та бойових сцен, вишукану гру вітчизняних акторів, ретельну роботу над костюмами та декораціями, а також загальний високий технологічний рівень кіновиробництва в нашій країні, повідомляють в PRONTO FILM.

Знялись у фільмі і відомі актори Івано-Франківського обласного драмтеатру Ростислав Держипільський, котрий зіграв Правиця та Олексій Гнатковський – роль Івана Довбуша, брата Олекси Довбуша.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Франківщина отримає 312 мільйонів на інвестиційні проєкти

Франківщина отримає 312 мільйонів на інвестиційні проєкти

0
В Івано-Франківську за участі першого заступника голови та заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та Василя Івасика відбулося засідання регіональної комісії із оцінки,...