Інформаційний ресурс Правда.іф продовжує серію інтерв’ю із заступниками міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Ми розкажемо про їхні основні завдання та цілі, сфери керування та допоможемо розібратися франківчанам: за що відповідає кожен заступник міського голови.
Сьогодні ми знайомимо читачів із заступником міського голови – Шевчуком Ігорем Михайловичем.
– ІгореМихайловиче, яку сферу питань Ви куруєте на своїй посаді?
– Моя посада – керуючий справами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Працюючи на посаді керуючого справами виконавчого комітету, я координую та спрямовую діяльність кількох підрозділів:
- Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська);
• Управління реєстраційних процедур;
• Управління організаційно-інформаційної роботи та контролю;
• Управління документального забезпечення;
• Архівний відділ;
• Відділ звернень громадян;
• Відділ програмного та комп’ютерного забезпечення;
• Відділ кадрів;
• Відділ ведення Державного реєстру виборців;
• Адміністративно-господарське управління.
Окрім цього, я координую роботу в комісіях виконавчого комітету:
• робоча група з впровадження та функціонування СУЯ;
• адміністративна комісія;
• комісія з питань складання та уточнення списків громадян на одержання приватизаційних сертифікатів;
• конкурсна комісії виконавчого комітету міської ради.
– Які основні завдання Ви виконуєте, працюючи на цій посаді?
– У кожному підрозділі, які я курую є цілий ряд завдань. Основні – це організація роботи виконавчого комітету міської ради, робота з кадрами та координація роботи усіх підрозділів.
Окрім цього, раніше я займався приєднанням сіл до Івано-Франківської міської територіальної громади. 9 жовтня 2020 року до міста висловили бажання приєднатися перші два села – Черніїв і Підлужжя. Відтоді мерія постановила святкувати день створення Івано-Франківської МТГ саме 9 жовтня.
– З якими проблемами до Вас можуть звертатися громадяни?
– Мешканці Івано-Франківської міської територіальної громади можуть звертатися до мене з проблемами, які стосуються напрямків моєї роботи.
До прикладу, до мене можуть звернутися з питаннями щодо якості надання послуг у ЦНАПах громади або стосовно працевлаштування у виконавчому комітеті міської ради.
– Який алгоритм вирішення проблем Ви пропонуєте людям, які до вас звертаються?
– Ми намагаємося якісно працювати, щоб не виникало проблем у підрозділах, які я координую. Проте, якщо до нас поступає звернення, то ми намагаємося у короткі терміни надати вичерпну відповідь або вирішити проблему особисто.
До прикладу, громадянизвернулися в управління реєстраційними процедурами і виниклапроблема, що вони не можуть надати повний пакет документів або необхідне детальне роз’яснення. Для вирішення даного питання, я запрошую начальника управління реєстраційними процедурами, людину, яка звернулася з проблемою, де миразом вирішуємо проблему.
– Що найголовніше у Вашій роботі?
– Найголовніше у моїй роботі – це покращувати надання послуг громаді, а також бути ланкою між керівництвом і працівниками, щоб була якісна та взаємна співпраця.
– Які найближчі цілі, працюючи на цій посаді, Ви собі ставите?
– Якщо говорити про найближчі цілі, то одна із основних – це оновлення Центрів надання адміністративних послуг у селах, які приєдналися до Івано-Франківської МТГ. Ми плануємо збільшувати мережу та відкривати нові ЦНАПи, а в наявних зробити ремонт та закупити сучасну техніку.
– Яка ваша “програма” максимум на посаді заступника міського голови?
– В Івано-Франківську одна із найпопулярніших послуг – це оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Ми плануємо докупити обладнання для виготовлення закордонних паспортів та збільшити кількість працівників, щоб надавати послугу швидко та якісно. Також винайти хороше приміщення для облаштування якісного Центру бізнесу або Центру соціальних послуг.
– Яку користь від Вашої роботи отримує місто та його мешканці?
– Відповідно до моїх посадових обов’язків, я координую роботу та об’єдную зусилля різних підрозділів. Я знаю та реагую на усі проблемні питання, які належать до моєї компетенції. До прикладу, якщо людина вважає, що їй неякісно надали послугу, то вона завжди може звернутися до мене і ми у короткі терміни по можливості вирішимо це питання.
– Що б ви хотіли зробити для міста, а це не входить у вашу компетенцію?
– Мені хотілося б, щоб наша футбольна команда “Прикарпаття” вийшла у Вищу лігу. Для досягнення цієї мети необхідно, щоб наш стадіон “РУХ” дотримувався усіх вимог УАФ, тобто стадіон потребує капітального ремонту. На жаль, місто не має можливості реконструювати стадіон “РУХ”, тому що необхідні великі кошти.
Насамперед нам необхідно завершити будівництво нового моста на Пасічну, а вже потім розробляти нові проекти.
– Дякую за розмову!
Розмовляла: Влада Діденко
Фото: Богдан Савлюк