Наша одержимість б’юті-ритуалами зросла за останні п’ять років. Погодьтеся, наші ванні полички переповнені сироватками, бальзамами, тканинними масками та кремами. Здавалося б, завдяки доступній інформації від косметологів, дерматологів і б’юті-блогерів – ми знаємо все про грамотний догляд за шкірою. Знаємо, що таке ретинол, вміємо вибирати засоби з вітаміном С, читати склади і підбирати продукти на будь-який випадок життя. Однак яким би ретельним не був режим по догляду за шкірою – все одно кожен день ми допускаємо помилки. І можливо, одна з них стоїть між вами і шкірою вашої мрії.
1.Надмірне використання доглядових засобів.
З такою кількістю продуктів, які сьогодні пропонує індустрія краси, іноді важко зрозуміти, які з них використовувати і коли. Наприклад, деякі корейські марки пропонують використовувати в одному ритуалі догляду до 12 різних засобів. Чим більше, тим краще – вірно? А ось і ні! Тренд на багатошаровий догляд поступово покидає нас, поступаючись місцем мінімалізму. Чому? Перевантажуючи шкіру активними інгредієнтами, ми робимо її більш чутливою . Багато, на жаль, переконалися в цьому на власному досвіді. Використовуючи, наприклад, кілька засобів, що містять АНА (фруктові кислоти), можна настільки відлущити шкіру, що постраждає захисний шар, і, як наслідок, ви зіткнетеся з дерматитом і висипаннями. Візьмемо як приклад саліцилову кислоту. Це потужний відлущуючий засіб, тому досить вдаватися до нього 1-2 рази в тиждень і не поєднувати з компонентами схожого дії – гліколевою або молочною кислотою. Також користуючись косметикою з кислотами, необхідно акуратно ставитися до ретинолу і вітаміну С, які теж мають ефект пілінгу, і можуть викликати роздратування шкіри. Наскільки вам необхідний той чи інший модний компонент – підкаже дерматолог.
2. Нехтування доглядом за шиєю.
Все, що ви робите для шкіри обличчя, ви повинні робити і для вашої шиї. Очищення, тонізація, і, звичайно, зволоження. З віком шкіра віддячить вам за догляд і увагу – пружністю і свіжим зовнішнім виглядом. Не забувайте про область ключиць і задньої поверхні шиї. У догляді за такими делікатними ділянками з тонкою, чутливою шкірою, завжди застосовуйте рух вгору, щоб не розтягувати її, і уникнути в’ялості і провисання в майбутньому.
Продовження аналізу помилок читайте за посиланням: https://fineline.if.ua/vashi-pomylky-u-doglyadi-za-shkiroyu/