Найважче на війні – це втрачати побратимів, - поранений боєць, який служить у ТЦК на Прикарпатті
Диван на коліщатках в темній вітальні

Найважче на війні – це втрачати побратимів, – поранений боєць, який служить у ТЦК на Прикарпатті

Автор: Світлана Якимчук
04/04/2024 09:51
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Старший сержант Руслан М. після 18 місяців на фронті нещодавно поповнив ряди одного з ТЦК Івано-Франківської області.

До того служив у мотострілецькому батальйоні 10 окремої гірсько-штурмової бригади. До війни чоловік працював на виробничому управлінні зберігання газу, має двох дорослих доньок та внучку. Незважаючи на бронь, яку отримав від роботодавця 28 лютого 2022 року добровільно вступив до лав Збройних Сил України, пише Правда.іф з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

З початку повномасштабного вторгнення звільняв від загарбників Житомирщину та Київщину, а після того разом зі своїм підрозділом був передислокований на Схід України, де був у найгарячіших точках під Бахмутом, Лисичанськом, Сєвєродонецьком та Соледаром. Під час боїв отримав два поранення, останнє з яких не дозволило більше повноцінно нести службу на передовій, тому був переведений на службу по місцю проживання.

Найважче на війні, зізнається військовослужбовець – це втрачати побратимів з якими разом починали свій бойовий шлях, вчилися всьому пліч-о-пліч, допомагали та підтримували. Після повернення до дому відчуває, що дуже сильно змінилося ставлення населення до військових. Складається таке враження, що війна торкнулася тільки тих у кого в сім’ї хтось служить, а решта цього не розуміють.

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні.