3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 27 Лютого, 2020
Головна FB Нардепи полетять в "американський Трускавець-2": всі подробиці

Нардепи полетять в “американський Трускавець-2”: всі подробиці

Народні депутати від фракції “Слуга народу” справді поїдуть на навчання до Сполучених Штатів Америки.

Про це заявив перший заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”. За його словами, крім “слуг”, до Америки вирушать ще й інші представники парламенту, але все це відбуватиметься у вільний від роботи у Верховній Раді час.

“Є такі навчально-ознайомчі програми, вони давно існують. Пропонують три-п’ять днів провести в Конгресі США, ще декілька днів – ближче до місцевого самоврядування”, – сказав політик.

Олександр Корнієнко заявив, що “слуги народу” поїдуть навчатися в США

Водночас він зазначив, що оскільки фракція “Слуга народу” найбільша, то, згідно з квотним принципом, в групі буде більше саме її депутатів.

Також нардеп запевнив, що ще не узгоджене питання щодо графіку. Оскільки зараз парламентарі ставлять за пріоритет відвідування Ради, комітетів і виконання пов’язаних із цим завдань.

“Тобто все інше – у вільний від роботи час. Але це, знову ж таки, якщо він буде. Наскільки я пам’ятаю, в березні тільки перша група поїде, якщо ми щодо дат із ними зійдемося. Тому що відпускати десять депутатів під час важливого пленарного тижня теж ніхто не буде”, – підкреслив Корнієнко.

джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Медики Івано-Франківської інфекційної лікарні готові до спалаху коронавірусу

Медики Івано-Франківської інфекційної лікарні готові до спалаху коронавірусу: фото

0
Т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів відвідав обласну клінічну інфекційну лікарню. Основною метою цієї поїздки було ознайомлення з роботою відділень цього медичного закладу...