Наші профі. УПЛ: Владислав Приймак забив перший м’яч в еліті (відеофакт)

Оборонець Владислав Приймак відкрив лік голам в Українській Прем’єр-лізі, а Юрій Шпирка забив черговий гол у молодіному чемпіонаті – про це і не тільки в нашому огляді “Наші профі. УПЛ”.

Результат пошуку зображень за запитом "захисник владислав приймак"

Українська Прем’єр-ліга. 23 тур
Турнір за 1-6 місця
ФК “Олександрія” – “Шахтар” (Донецьк) – 0:1

У поєдинку “Олександрії” Володимира Шарана та “Шахтаря” все вирішилось завдяки пенальті – на 12-й хвилині Мораєс був влучним з “точки” і приніс “гірникам” мінімальну перемогу. “Олександрія” продовжує перебувати на третій позиції УПЛ, а прірва між “Динамо” та олександрійцями збільшилась до дванадцяти залікових пунктів.

ФК “Львів” – ФК “Маріуполь” – 2:3
Володимир Адамюк (Л) відіграв весь матч. Владислав Приймак (Л) увійшов у гру на 64-ій хвилині і на 80-їй хвилині відзначився голом.

Багатим на голи видалось протистояння “Львова” та “Маріуполя” – на двох суперники забили п’ять голів, а перемогу святкували маріупольці (2:3). Другий гол львівських “муніципалів” в активі оборонця Владислава Приймака, якому вистачило трохи більше 15-ть хвилин перебування на полі, щоб внести своє прізвище у підсумковий протокол. Поразка відкинула “Львів” на останню позицію верхньої шістки УПЛ.

Гол Владислава Приймака у ворота ФК “Маріуполь”:

Турнір за 7-12 місця
“Карпати” (Львів) – “Ворскла” (Полтава) – 4:0
Роман Дебелко (К) увійшов у гру на 72-ій хвилині. Тарас Саків (В) не потрапив до заявки на гру.

У прикарпатському дербі між “Карпатами” та “Ворсклою” на полі з’явився лише нападник Роман Дебелко, що увійшов у гру на 72-ій хвилині. До того моменту “карпатівці” вже громили “ворсклян” з рахунком 4:0. Після звітного туру “зелено-білі” закріпились на дев’ятому рядку турнірної таблиці, тоді як “Ворскла” розташувалась сходинкою вище.

“Олімпік” (Донецьк) – “Десна” (Чернігів) – 0:2
Іван Сондей (О) увійшов у гру на 71-ій хвилині.

Донецький “Олімпік” невдало стартував у другому етапі Прем’єр-ліги. Вдома “олімпійці” поступились чернігівській “Десні” – 0:2. Калушанин Іван Сондей у звітній грі вийшов на поле на 71-й хвилині. Невдача залишила команду з Донецька у зоні плей-аут – 20 очок та десята позиція УПЛ.

U-21. Прем’єр-ліга. 23 тур
“Зоря” (Луганськ) – “Динамо” (Київ) – 1:3
Юрій Шпирка (Д) відіграв весь матч і на 76-ій хвилині відзначився голом. Олександр Романчук (Д) вийшов у стартовому складі і був замінений на 70-ій хвилині.

“Молодіжка” столичного “Динамо” не здає позицій і продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті U-21. Цього разу кияни розібрались з луганською “Зорею” – 3:1, а один з голів в активі півзахисника Юрія Шпирки. “Динамо” випереджає однолітків з “Олександрії”, які перебувають на другій позиції, на сім залікових пунктів.

Гол Юрія Шпирки у ворота луганської “Зорі”:

ФК “Олександрія” – “Шахтар” (Донецьк) – 1:0
Максим Куліш (О) вийшов у стартовому складі і був замінений на 65-ій хвилині.

Двобій другої та третьої команди молодіжного чемпіонату завершився перемогою “Олександрії” Максима Куліша. Наш півзахисник вперше за кілька останніх турів з’явився у стартовому складі господарів поля. Як вже зазначали раніше, “Олександрія” продовжує гонитву за лідером чемпіонату U-21 столичного “Динамо”.

ФК “Арсенал-Київ” – “Ворскла” (Полтава) – 2:2
Андрій Тринчук (А) і Владислав Семотюк (А) не потрапили до заявки на гру. Тарас Саків (В) вийшов у стартовому складі і був замінений на 72-ій хвилині.

Тарас Саків єдиним з прикарпатських футболістів вийшов на поле у матчі “молодіжок” Арсеналу” та “Ворскли”, а суперники розписали мирову – 2:2. “Каноніри”й наділі зберігають непогані шанси на бронзові нагороди чемпіонату U-21 – в активі команди 37 пунктів і відставання від донецького “Шахтаря”, що йде третім, складає всього два очки. Юні “ворскляни” натомість замикають турнірну таблицю верхньої шістки.

ФК “Львів” – “Десна” (Чернігів) – 3:1
Віталій Жупанський (Л) залишився на лаві для запасних.

Знову поза грою залишився голкіпер молодіжного “Львова” Віталій Жупанський, а його команда у звітному турі переграла чернігівську “Десну” – 3:1. У турнірній таблиці “городяни” наздогнали донецький “Олімпік” і тепер ділять з “олімпійцями” десяту-одинадцяту сходинки.

U-19. Прем’єр-ліга. 15 тур
ФК “Олександрія” – “Зоря” (Луганськ) – 1:2
Назарій Воробчак (О) відіграв весь матч і на 61-ій хвилині отримав попередження.

Нападник Назарій Воробчак відіграв весь матч за юніорський склад “Олександрії”. Щоправда, не допоміг своїй команді розжитись очками – поразка 1:2 від одноліток з луганської “Зорі”. Поразка відкинула олександрійців на одну позицію в чемпіонаті U-19 і тепер команда посідає сьому сходинку.