Диван на коліщатках в темній вітальні

Настоятель скандального Десятинного монастиря "намолив" на Porsche і дві квартири (фото)

Автор: Орися Корчун
14/02/2018 11:02
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов

Настоятель “Десятинного монастиря” на землі Національного музею історії Юрій Харон є власником двох квартир та двох дорогих автомобілів.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Юрій Харон

Про це йдеться в розслідувані Максима Опанасенка для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.
Юрій Харон з липня 2013-го володіє п’ятирічними Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan. Вартість таких авто – 1-1,5 мільйона гривень кожен. Походження автомобілів Харон пояснив “дорогими друзями”:
Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю, що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на День народження, інший…ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же за це! Заздрощі – страшна річ!,
– сказав Харон.

Варто зазначити, що за інформацією з Держреєстру, автомобілі зареєстровані особисто на Харона, а не на його фонд.

Авто настоятеля
Окрім авто у власності Юрія Харона – дві квартири в Києві. Перша, площею понад 100 квадратних метрів знаходиться на Луначарського. Друга – площею 57 квадратів – розташована в Софіївській Борщагівці. Придбав Харон її наприкінці 2016 року.

Прайс в Десятинній церкві
Десятинний монастир навіть на своєму сайті виклав офіційний прайс за згадування прихожан у молитвах. Так, наприклад, довічне згадування тут коштує 500 гривень. Проплату можна робити як готівкою, так і безготівковим способом. Окремо тут приймають також і пожертви.

Зазначимо, що споруду, яка належить УПЦ МП, біля фундаменту Десятинної церкви у Києві збудували в 2005 році. Попри відсутність дозвільних документів, “монастир” понад 10 років функціонує на території історичної пам’ятки. Церковники спочатку встановили намет, який згодом перетворили на дерев’яну каплицю, ще пізніше – на кам’яну капітальну споруду.

Джерело