3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 27 Лютого, 2020
Головна FB Не споживав? Плати! В Україні ухвалили неоднозначне рішення щодо транспортування газу

Не споживав? Плати! В Україні ухвалили неоднозначне рішення щодо транспортування газу

Українці з нульовим споживанням газу все одно будуть платити за його транспортування, але мінімальну вартість.

Про це на брифінгу 12 лютого заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), Валерій Тарасюк, передає УНІАН.

“Вчора Нацкомісія схвалила вже акт, згідно з яким люди, у яких нульове споживання, будуть отримувати мінімальну платіжку, тобто будуть платити мінімальні кошти за транспортування. Наприклад, будинок буде отримувати [платіжку] на 20 грн у місяць за транспортування”, – сказав він.

Нічого не платити за обслуговування газових мереж не можна, зазначив Тарасюк, оскільки споживач повинен платити за можливість доступу до інфраструктури.

“Транспортування – це обслуговування мереж, це не плата за користування. Це плата за те, щоб газ завжди був підведений, і завжди був під тиском, і щоб у будь-який час відкрили конфорку і він працював, щоб працювала аварійна служба, техніки… Плата за транспортування була, є і буде”, – сказав він.

За транспортування газу будуть платити всі

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Сьогодні відзначаємо дату:

0
27 лютого – 125 років від дня народження Степана Клочурака (1895-1980), політичного і державного діяча, президента Гуцульської Республіки (1918). Рубрика...