Диван на коліщатках в темній вітальні

Не сушіть голову, чим чистити зуби: як обрати електричну щітку

Автор: Орися Корчун
04/09/2019 09:42
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

«Ти зуби почистив?» – чи не кожен малюк чув це питання від батьків, перш ніж ті відправляли його у ліжко. Дбати про порожнину рота нас вчили з дитинства.

«Ти зуби почистив?» – чи не кожен малюк чув це питання від батьків, перш ніж ті відправляли його у ліжко. Дбати про порожнину рота нас вчили з дитинства. І якщо тоді ми часто-густо лінувались виділити кілька хвилин на цей нехитрий процес, то тепер сучасні технології його значно полегшили. Адже вигадали електричну зубну щітку, яка майстерно виконає всю «брудну» роботу за нас. Відтак до вибору цієї чарівної палички слід підходити відповідально.

Основна відмінність електричної зубної щітки від звичайної в тому, що вона пом’якшує наліт і потім змітає його з емалі за рахунок пульсації та тисячі кругових обертів на хвилину.

Які існують електричні зубні щітки?

  • Класична. У такої щітки кругла головка з щетиною, що обертається навколо своєї осі у зворотно-поступальному русі або пульсує вгору-вниз. У комплекті зазвичай ідуть різні насадки на заміну: для полірування зубів, масажу ясен тощо.
  • Звукова. Така зубна щітка має вбудований генератор високих частот, що перетворює електричні хвилі на коливальні звукові. Щетинки здійснюють близько 18 тисяч рухів на хвилину. Також ці щітки не лише вимітають зубний наліт та залишки їжі – звукові коливання послаблюють прикріплення мікробів до зубів.
  • Ультразвукова. Всередині такої щітки є генератор, який перетворює електрику на ультразвукові хвилі. Ультразвук ефективний у руйнуванні прикріплення мікроорганізмів та пігментного нальоту до зубної емалі.

Яку ж обрати?

Для початку слід визначитись, вам потрібна зубна щітка на акумуляторі чи на пальчикових батарейках. Щодо типу щітки, то варто врахувати особливості чутливості емалі та ясен, а також наявні захворювання ротової порожнини. Слід звернути увагу й на різноманіття режимів чистки:

  • Для чутливих зубів, відбілювання чи масажу ясен
  • Індикатор тиску, що сигналізуватиме, коли ви давитимете щіткою надто сильно
  • Таймер для вимірювання, як довго ви чистите кожну ділянку
  • Цифрове нагадування про заміну насадки для щітки
  • Зворотно-обертальна чи кругова технологія

Детальніше з перевагами та недоліками електричних щіток можна ознайомитися он-лайн – електронні сайти, як до прикладу allo.ua, надають вичерпну інформацію про електрощітки на будь-який смак та гаманець.