Актуально зараз

“Не задоволені рахунком, але задоволені грою”: «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Авангард» (Краматорськ) – 0-1 (фото+відео)

spot_img

Черговий матч “Прикарпаття” знову виявився малорезультативним. Краматорському “Авангарду” для перемоги вистачило одного гола, інформує Правда.іф посилаючись на sport.if.ua.

"Не задоволені рахунком, але задоволені грою": «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Авангард» (Краматорськ) - 0-1 (фото+відео)

Налаштованість та бойовий настрій команд на гру стали відчутні вже з перших хвилин. В перші 15 хвилин матчу команди тримали доволі хороший темп. Поступово швидкості гри спадали, давалась взнаки спекотна погода. Перевага на футбольному полі поперемінно переходила від однієї команди до другої. Впродовж першого тайму більше моментів відзначитись мали франківці, однак за декілька секунд до свистка на перерву гостям вдалося забити “гол в роздягальню”, який, як виявилось, став єдиним у матчі. На третій доданій до першого тайму хвилині ударом зі штрафного стінку прошив Олексій Лобов – 0:1.

Результат пошуку зображень за запитом "прикарпаття - авангард"

На другу половину гри замість Віктора Яневича у гру вступив Микола Квасний, який був покликаний додати швидкості у центрі поля.По перерві атакувальними діями відзначались більше франківські футболісти. “Авангард” же відповідав повільними контратаками, граючи вже по рахунку. Атаки франківців почергово завершувались ударами Борисевича та Цюцюри, які, нажаль,не досягли своєї цілі. Доволі активним був і Ігор Худобяк, але усі свої нагоди відзначитись він так і не зміг довести до логічного завершення.

Після тривалої та виснажливої дороги до Івано-Франківська гостям не без труднощів все ж вдалось відстояти свою перевагу у рахунку. Також варто відзначити, що у складі краматорців в день гри свої дні народження відзначали Марат Даудов та Дмитро Задерецький, у яких була додаткова мотивація показати себе на футбольному полі.

Не задоволені рахунком, але задоволені грою команди вболівальники проводжали своїх улюбленців під традиційне “Молодці!”