fbpx
8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 21 Січня, 2020
Головна Туризм Небезпечну атракцію на Прикарпатті перетворили в туристичний об’єкт (фотофакт)

Небезпечну атракцію на Прикарпатті перетворили в туристичний об’єкт (фотофакт)

Близько 40 років у смт. Вигода Долинського району, були проблемою дві вишки, встановлені ще за часів радянської влади біля місцевої школи.

Результат пошуку зображень за запитом "На Долинщині небезпечну атракцію перетворили в туристичний об’єкт (фото)"

 На них, без нагляду дорослих, вилазили діти, що несло загрозу їхньому життю, інформує пресслужба Вигодської селищної ради.Дирекція школи неодноразово зверталася із проханням демонтувати небезпечні конструкції. З року в рік проблема не була вирішена, бо необхідно було задіяти кваліфікованих працівників та спеціалізовану техніку.

Тільки в 2016 році, за сприяння селищного голови Вигоди, Ярослава Наумова, був розроблений проєкт “Оглядова вишка”, що включав низку робіт по демонтажу, перенесенню цих конструкцій та створення оглядової вишки.

Наразі у Вигоді повністю завершили реалізацію ідеї, за допомогою небайдужих людей і без залучення бюджетних коштів. Успішне втілення проєкту допомогло школі позбутися небезпечних конструкцій, а мала архітектурна форма отримала нове життя і буде функціонувати як оглядовий майданчик для відвідувачів селища.

Зазначається, що оглядова вишка змонтована з надійною фундаментною основою, захисними перилами та огорожею. Нагляд за атракцією буде здійснюватися працівником, а охочим її відвідати навіть будуть видавати біноклі. Тепер конструкція є окрасою набережної рік Мізунка та Свіча, оскільки в нічний час вона освітлена потужними ЛЕД-прожекторами, що змінюють гаму кольорів.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

этот эшафот для для порошенко и майдаекомпани приготовили7правильно!еще пару бандерлогов типа тягныбока и дебила парубия вздернуть!жыденок яйценюх от увидиного сам всцыться!

Гість
Гість
Гість

І скільки там мацкалів можна повісити?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Всіх охочих запрошують долучитися до масового сходження на Говерлу

0
Традиційне масове сходження на гору Говерла буде проходити 4 квітня 2020. Сходження буде здійснюватися з боку селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині...
×

Вподобайте нас у Facebook