-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Небезпека чадного газу: як захистити себе та своїх близьких

-Реклама-spot_img
spot_img

З початком 2023 року внаслідок отруєння чадним газом постраждало майже 40 жителів області.

Зокрема, впродовж останнього тижня, до лікарень Івано-Франківська, госпіталізували вісьмох людей, серед них троє дітей, розповідає начальник ГУ ДСНС в області, Володимир Чернецький. Втім на щастя цьогоріч смертельних випадків не було, пише РАІ.

Збільшення випадків отруєння чадним газом спостерігається на початку та вкінці опалювального сезону, наголосив рятувальник. Тому важливо при користуванні газовими приладами контролювати чи повністю згорає газ.

Що варто знати про отруєння чадним газом

  • При повному згоранні полум’я має мати блакитно-фіолетовий колір, а при неповному полум’я має жовтувато-соломяний відтінок. Неповне згорання газу призводить до інтенсивного виділення в приміщення чадного газу, який є отрутою для організму.
  • Чадний газ немає запаху, безбарвний, тому його неможливо відчути.
  • Людина гине як від задухи. Після двох годин перебування в приміщенні, де міститься лише 0.1 відсоток СО2, людина може втратити свідомість і померти.

Необхідно слідкувати за станом газових приладів, адже саме через їхню несправність виникають пожежі та витік чадного газу, каже Володимир Чернецький. Варто контролювати стан і димовентиляційних каналів.

- РЕКЛАМА-

Також, щоб українці були обізнаними та володіли інформацією про можливі ризики, рятувальники постійно інформують мешканців про загрози і правила експлуатації газових приладів.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні