Незабаром вийде друком унікальна книга франківської письменниці Любові Загоровської "#Моя УПА"
Диван на коліщатках в темній вітальні

Незабаром вийде друком унікальна книга франківської письменниці Любові Загоровської “#Моя УПА”

Автор: Ігор Василик
12/09/2022 09:01
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Франківська письменниця та журналістка сайту Pravda.if Любов Загоровська стала авторкою історичного літопису, де зібрано 39 розповідей про людей, які або воювали в УПА, або допомагали українській армії боротися за незалежність України майже 100 років тому.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Нова праця – історико-публіцистична. Впродовж чотирьох років Любов Загоровська навідувалась до учасників УПА і записувала їхні спогади. Від звиклих історичних літописів ця книга буде відрізнятися сильною емоційною складовою. Сьогодні, 11 вересня, авторка повідомила у Фейсбуці, що книга пішла в друк і вже незабаром її можна буде придбати у книгарнях.

Видає її львівське “Видавництво Старого лева”, інформує Правда іф.

Автором передмови став історик Володимир В’ятрович. 

У книжці зібрані історії людей, які зазнали переслідувань, арештів, репресій і які залишилися незламними й нескореними у своїй боротьбі. Це книга-сповідь, яку варто прочитати, аби осмислити велику сторінку історії України через призму людської долі.

«Я не є істориком, тому у книзі дуже багато емоційних, життєвих моментів. Я починала розпитувати про найперші спогади тих людей: про їхнє дитинство, оточення, щоб показати, як вони формувалися, як особистості, чому вони зробили цей вибір – стати до збройної боротьби. Є й про арешти, допити, заслання, життя в Сибіру, але я старалася почути від людей оті спогади, які часто в історичних довідках залишаються поза кадром, а вони є дуже живими і болісними. Карантин посприяв цій моїй праці, бо вона об’ємна: диктофонних записів було страшенно багато, я би років десять їх виписувала. Отже, з початком карантину я сіла за комп’ютер і 7-8 годин на добу, не встаючи, розшифровувала записи, майже, п’ять місяців. Потім впорядковувала.

Майже рік я сиділа над тим, щоб привести цю книгу до ладу. Там мене, як автора, нема. Моя ціль – дати можливість людям розказати свою історію своїми голосами”, – розповідала раніше про книгу Любов Загоровська виданню Zбруч.