-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

“Новий міст через Бистрицю підходить для райцентру, а не Франківська”, — Михайло Панчишин

-Реклама-spot_img
spot_img

Сьогодні, 16 травня, в Івано-Франківську громадські активісти та представники влади за “круглим столом” говорили про контроль за використанням коштів на ремонт доріг, а також зведення нового моста через Бистрицю Солотвинську.

Раніше громадська рада писала листи та звернення до міського голови Руслана Марцінківа, до голови ОДА Олега Гончарука та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо недоліків будівництва моста. Зокрема, людей дивує ширина проїжджої частини, її пропонують збільшити до 14 метрів. До такого ж розміру радили розширити вулицю Хіміків, а також спорудити дворівневу розв’язку при виїзді на вулицю Галицьку, пише МІСТО.

Результат пошуку зображень за запитом "міст на пасічну"

- РЕКЛАМА-

 

Аби фінансово “осилити” таке збільшення шляхів, до фінансування будівництва пропонують долучитись області й державі.

Голова громадської ради Михайло Панчишин розповів, що відомо організації про будівництво моста. За словами Панчишина, при виїзді з Пасічної водіям доведеться рухатися до старого міста: по вулиці Княгинин і виїжджати на залізницю. “Це 500 зайвих і нелогічних метрів”, – вважає архітектор.
Натомість члени громадської ради рекомендують облаштувати кільце прямо на з’їзді з мосту.
Схема у нас є, я можу розповісти про всі її недоліки. Перше, замість чотирьох смуг – лише дві. Сьогодні XXI століття, кількість та інтенсивність транспорту збільшилась. Не може бути міст з однією смугою в один бік, – каже член громадської ради Ігор Латинський.
Також громадськість пропонує розвернути дуги в бік Набережної – в протилежний бік. Це стимулюватиме водіїв минати центр і зручніше виїжджати на шляхопровід, аби рухатися до Галича. Зазначають, найбільша проблема в тому, що раду не слухають, а також члени не можуть зв’язатися із проектантом.
“Новий міст через Бистрицю підходить для райцентру, а не Франківська”, — Михайло Панчишин
Згідно проекту, новий міст передбачений тільки на дві зустрічі смуги. До того ж, з 3-метровими пішохідними переходами та 2-метровими велодоріжками по обидва боки дороги.
 Такий міст можна будувати для районного центру, де проходить кілька сотень машин за добу, а не у Франківську, де тисячний трафік, – підкреслює Панчишин.
Ситуацію загострює й те, що міст не витримає багатотонних вантажних автомобілів. При цьому через Івано-Франківськ проходить чимало міжнародних трас, якими курсують вантажівки.
Сьогодні є фінансування лише на 2 полоси, але в майбутньому можна буде добудувати ще 2 полоси. Це як перспектива, – пояснює перший заступник начальника служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів.
“Автодорівець” також підкреслив, що служба не брала участі в розробці моста.
Натомість, Панчишин відповів, що громадськості не потрібно “на перспективу”.
“Новий міст через Бистрицю підходить для райцентру, а не Франківська”, — Михайло Панчишин
Навіть чотирьохсмуговий міст не дасть змоги повноцінно забезпечити провідність. Доведеться будувати ще один міст, – пояснює голова громадської ради.
Виходом із ситуації Панчишин називає об’їзні дороги, які слід ремонтувати за рахунок співфінансування з обласної та державної казни.
Наразі все фінансове навантаження будівництва моста лягає на плечі платників податків Івано-Франківська.
Міст на 4 смуги – це вдвічі більша сума. І це все за кошти міського бюджету. Двісті мільйонів гривень немалі для нас кошти”, – підкреслює Вітенко.
Заступник мера додав, що міст є локальним, а проектом його розв’язки займається Київська фірма. Після будівництва моста, пообіцяв чиновник, комунальники займуться капітальним ремонтом нинішнього сполучника через Бистрицю Солотвинську.

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

8 КОМЕНТАРІ

  1. В нас при будь-якій владі, якщо будують стадіон, міст і таке інше, то вартість оцінюють, як мінімум вдвічі більшою, ніж є насправді, а різницю між виділеними коштами і фактичними затратами просто розкрадають.

  2. Все буде добре. На даний час міст, що будується, найоптимальніший для Франківська, як в фінансовому плані, так і в пропускній спроможності транспорту. А невігласи були і будуть, не варто зважати на їхню думку.

  3. Цю пародію на міст свободівскі невігласи і злодії будують суто для власного піару. А те що та пародія не вирішує транспортних проблем міста то це вже таке. Головне попіаритись і вкрасти зо сто мільйонів адже перша тендерна на ціна моста була 128 млн грн. А тепер сума подвоілась для свободівского дерибану. Так скомандував львівський гопник пупс.

  4. Шановні, перекладати щороку бруківкою місто по кілька разів в одному місці то гроші є, а зробити по-людськи з першого разу немає ні грошей, ні клепки в голові???

    • Бо бруківку клепають сволотівські підрядники, а міст будувати вони не навчились ще)

  5. Міст то вже вчорашній день зараз будують підземні тунелі під рікою крім того цей міст буде резервний для розвантаження трафіку через чотирисмуговий крім того все впирається в гроші за мільярд вам побудують і шестисмуговий.

  6. придурок якийсь старий, сидить на пенсії немає чим зайнятись … 6 смуговий і тунель для паровозів під річку

  7. Хто такі активісти і яке відношення вони мають до проектування, розхрахунку можливостей бюджету? Просто ляпати язиком “ширина не та” і бабки з семочками гаразді.

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні