fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 23 Січня, 2020
Головна FB Нових облич у новій владі все менше: Рожнятівський район і надалі очолюватиме...

Нових облич у новій владі все менше: Рожнятівський район і надалі очолюватиме попередня керівниця

Нових облич у новій владі все менше: Рожнятівський район і надалі очолюватиме попередня керівниця.

Ще у жовтні 2019 року Правда іф у своїй статті Нові обличчя відміняються: скандальна Ірина Люклян планує вдруге очолити Рожнятівський район? писала про те, що Ірина Люклян усіма силами намагається втриматись у своєму кріслі.

І сьогодні ці припущення знайшли свої підтвердження.

У середу 15 січня на сайті Президента України з’явилося розпорядження про повторне призначення Ірини Люклян очільницею Рожнятівської РДА.

Перше пришестя Ірини Люклян на посаду голови Рожнятівської райдержадміністрації у 2015 році відбулося із гучним скандалом. Спершу активіст “Народної Самооборони” Рожнятівщини спробували зірвати її представлення у Рожнятові, а згодом приїхали до Івано-Франківська на зустріч з тодішнім головою ОДА Олегом Гончаруком. Вони намагалися з’ясувати, чому посаду голови Рожнятівської РДА посіла Ірина Люклян, якщо сам Гончарук зробив подання на іншу особу – Василя Рибчака.

Активісти запевняли, що Люклян – креатура нардепа Анатолія Диріва, який, до речі, був присутнім як на її представленні в РДА, так і під час зустрічі «Народної Самооборони» з Гончаруком в «білому домі» в Івано-Франківську. Голова ІФ ОДА не став відкидати ці слова, визнавши, що у цьому випадку від нього залежало мало.

“Чи приймав участь у цьому процесі пан Дирів? Так, приймав. Чи приймали в цьому участь народні депутати? Так, приймали. Чи я міг щось зробити — так, міг — піти з посади”, – сказав присутнім Гончарук.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook