13 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Здоров'я Обласна клінічна лікарня отримала нові функціональні ліжка (фотофакт)

Обласна клінічна лікарня отримала нові функціональні ліжка (фотофакт)


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Нещодавно обласна клінічна лікарня отримала допомогу – сучасні медичні функціональні ліжка для відділень анестезіології та інтенсивної терапії. Це стало можливим завдяки сприянню благодійного фонду Тараса Виноградника та Товариству Червоного Хреста.

Результат пошуку зображень за запитом "Обласна клінічна лікарня отримала нові функціональні ліжка"

«Ми отримали 12 медичних функціональних ліжок, які розмістили у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Це надзвичайно важливо для пацієнтів, що потребують інтенсивного догляду. Адже з такими ліжками медперсонал може виконувати маніпуляції та обстеження безпосередньо в лежачому положенні, а за необхідності – транспортувати пацієнтів у інше відділення лікарні. Таке сучасне обладнання дає змогу запобігти виникненню ускладнень, пов’язаних з нерухомим станом, налагодити цілодобове спостереження та догляд за пацієнтом», – каже головний лікар  обласної клінічної лікарні Остап Грищук.

Результат пошуку зображень за запитом "Обласна клінічна лікарня отримала нові функціональні ліжка"

Варто зауважити, що обласна клінічна лікарня – це лікарня інтенсивного лікування ІІІ рівня. Тож необхідність у функціональних ліжках зростає, це пов’язано з інтенсифікацією лікувального процесу та  відкриттям окремих палат інтенсивної терапії безпосередньо у відділеннях. Як приклад, Остап Грищук наводить те, що за останні 3 роки відкриті палати інтенсивної терапії в нейрохірургії, опіковому відділенні, відділенні судинної неврології, гематології, алергології. Відповідно, потрібна обов’язкова  заміна звичайних застарілих ліжок на сучасні функціональні, як з метою повноцінного доступу до хворого, так і для комфортного перебування пацієнтів у відділеннях. 

«Станом на сьогодні лікарня потребує ще близько 150 функціональних ліжок для облаштування палат та заміни на нові. Ми щиро вдячні меценатам та спонсорам, благодійним організаціями, які допомагають нам з обладнанням та інвентарем, адже ми робимо одну спільну справу на користь збереження здоров’я людей», – підсумовує очільник лікарні. 

Результат пошуку зображень за запитом "Обласна клінічна лікарня отримала нові функціональні ліжка"

Зазначимо, що Благодійний Фонд Тараса Виноградника займається підтримкою освітніх, соціальних та культурних ініціатив. У цьому році Фонд налагодив співпрацю з Товариством Червоного Хреста. Окрім ліжок для обласної клінічної лікарні, Фонд Тараса Виноградника забезпечив школи Рожнятівського, Долинського та Богородчанського районів меблями, дошками та обладнанням. 

 

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
ГісГість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гіс
Guest
Гіс

Село і люди, люди і село….

Гість
Guest
Гість

на таких хіба на той світ возити

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Досліження показало, що додатки для діагностики здоров’я можуть помилятися

0
Багато людей звертаються до Google або спеціальних програм для самостійної діагностики, але онлайн-перевірки симптомів є точними тільки в третині випадків.Такі дані були отримані в новому дослідженні австралійського Університету Едіт...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link