15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 6 Квітня, 2020
Головна Влада Очільник Франківська наобіцяв більше за всіх у серпні
Реклама: Прованс

Очільник Франківська наобіцяв більше за всіх у серпні

У серпні рекордсменом за обіцянками став мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, який дав 16 запевнень, у тому числі збудувати три електрозаправки, а також заборонити продаж алкоголю у вечірні години.
Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Стабільно в лідерах за кількістю обіцянок залишається міністр інфраструктури України Омелян, який у липні дав 21 обіцянку, а в серпні був трохи скромнішим і обмежився лише п’ятьма. Серед народних депутатів минулого місяця найбільш балакучим виявився Ігор Мосійчук, що дав 6 запевнень. 5 обіцянок на рахунк голови Донецької військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, пише Бліц-Інфо з посиланням на “Слово і Діло”.

Марцінків має намір заборонити в Івано-Франківську продаж будь-яких алкогольних напоїв із 22:00 до 8:00. «Буквально найближчим часом сесія міської ради ухвалить рішення про заборону торгівлі з десятої години до восьмої години ранку будь-якими алкогольними напоями. Це стосується супермаркетів і невеликих магазинчиків», – заявив мер у середині серпня. Також він обіцяв провести перевірку мережі магазинів АТБ за фактом продажу алкоголю після 22:00.

news-image: Очільник Франківська наобіцяв більше за всіх у серпні

Не оминув увагою мер Івано-Франківська шкільну тему, запевнивши, що наступного року в місті утеплять 12 навчальних закладів. «Комплексно утеплюємо більш ніж 20 шкіл і дошкільних навчальних закладів. На сьогодні на завершальному етапі перебувають 7 садків. Також ми готуємося оголошувати тендер для 4 шкіл, а в планах на наступний рік ще 12 навчальних закладів», – заявив він.

Також Марцінків пообіцяв остаточно вирішити питання зовнішнього освітлення навчальних закладів у 2019 році й заявив про намір збудувати ще 5 дитячих садків.

Ще мер Івано-Франківська планує збудувати три нові електрозаправки протягом 2019 року. «Ми виграли європейський грант на будівництво трьох електрозаправок. Тому в Івано-Франківську будуть протягом наступного року збудовані три нові електрозаправки», – повідомив він.

1 коментар

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!