14 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 26 Травня, 2020
Головна Суспільство Очільник Прикарпаття зустрівся з представниками організацій учасників АТО/ООС

Очільник Прикарпаття зустрівся з представниками організацій учасників АТО/ООС

6 листопада голова облдержадміністрації провів традиційну зустріч з громадськими організаціями учасників АТО/ООС області, у якій також взяли участь керівники правоохоронних структур області. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.«Основна тематика нашої сьогоднішньої зустрічі – це співпраця з правоохоронними органами. Ваші пропозиції до взаємної співпраці ми врахуємо і будемо вибудовувати нашу роботу», – зазначив голова облдержадміністрації.

Керівник громадської спілки «Івано-Франківська обласна Асоціація учасників та ветеранів АТО» Мирослав Кріль закликав всіх до конструктивної розмови для вирішення нагальних проблем. Йшлося про наведення ладу в лісовому господарстві, зокрема, щодо чіпування деревини, діяльності Держлісгоспів, вирішення кадрових питань.

Особливу увагу учасники засідання звернули на необхідності виваженого підходу до учасників АТО/ООС з боку правоохоронців.

«З людьми, які пройшли війну треба працювати в плані психологічної реабілітації. Їх дуже легко спровокувати на конфлікт, і, відповідно, можливе правопорушення», – наголошували присутні.

Під час спілкування досягнуто домовленості про те, що громадські активісти визначають контактних осіб, які будуть співпрацювати з поліцією, прокуратурою та СБУ з метою обміну інформацією та поліпшення комунікації.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!