Одяг з чорної тканини – це вишукано та гарно
Диван на коліщатках в темній вітальні

Одяг з чорної тканини – це вишукано та гарно

Автор: Ігор Василик
13/06/2024 18:44
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Зимовий житловий комплекс, вибір квартир
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Одяг з чорної тканини користується великою популярністю. Складно знайти більш універсальний і суперечливий колір. Одним з критеріїв є те, що тканина не повинна виглядати дешево, але надлишок блискіток чи камінців, часто прикрашають такі матеріали, то можуть серйозно зашкодити стильному образу.

Як зберегти колір чорної тканини? 

Будь-яка чорна тканина має ряд переваг, але у деяких її видів є істотний недолік — вона може змити колір. Щоб речі не втратили своєї краси, важливо дотримуватися правил:

  1. Перед пранням відсортуйте одяг за кольором. Чорний одяг слід прати окремо, щоб на іншому одязі не залишилося плям.
  2. Перед пранням виверніть виріб з чорної тканини на іншу сторону. Це допоможе уникнути прямого впливу миючих засобів на лицьову сторону.
  3. Використовуйте м’який і ніжний миючий засіб на чорній тканині. Жорсткі або агресивні миючі засоби можуть призвести до вицвітання і вимивання кольору.
  4. Дотримуйтесь інструкцій на етикетці виробу. Чорна тканина, в залежності від складу, може зажадати більш дбайливого догляду.
  5. Обмежте час прання. Надмірне тертя та вплив миючих засобів можуть пошкодити волокна та призвести до втрати кольору. 
  6. Уникайте попадання прямих сонячних променів. Ультрафіолетові промені можуть призвести до вицвітання та втрати кольору. Рекомендується сушити виріб в тіні на повітрі або за допомогою сушарки.
  7. Прасування повинна проводитися правильно. При прасуванні виробу використовуйте низькі температури і уникайте інтенсивного тертя.

Групи чорних тканин 

Чорний вважається універсальним і популярним кольором в одязі. Зазвичай він асоціюється з елегантністю, консервативним смаком і деякою загадковістю. Одяг такого кольору – це універсальне рішення для самих різних заходів і ситуацій, від ділових зустрічей до вечірніх. 

  • Бавовняні тканини. Екологічно чистий матеріал, м’який, практичний і дихаючий, добре вбирає вологу і забезпечує комфорт. До цієї категорії можна віднести бязь, трикотаж, велюр, фланель та інші.
  • Шовкові тканини. Це різновид текстилю, виготовленого з пряжі тутового шовкопряда. У цей вид входять шовкові, атласні тканини та шифон. 
  • Вовняні тканини. Матеріал виготовлений з волокна шерсті тварин і володіє хорошими теплоізоляційними властивостями. Одяг з вовни підходить для холодної погоди, це костюмна шерсть, матеріал для пальто, трикотаж і так далі.
  • Віскозні тканини виготовляються з волокон деревної маси, які поєднують в собі властивості натуральних тканин і синтетичних волокон. Вони легкі і приємні на дотик, схожі на шовк, але більш доступні за ціною. До складу віскозних тканин також входять тенсел, бамбук.
  • Лляні тканини. Ця матерія виготовляється з натурального лляного волокна і володіє високою вологоємністю і охолоджуючими властивостями. Такі полотна часто використовуються для пошиття літнього одягу, їх особливістю є гігієнічні властивості — в них не живуть грибки і бактерії. 
  • Синтетичні тканини виготовляються зі штучних волокон. Це широкий асортимент найрізноманітнішого полотна-тонкого акрилу, поліестеру, штучної замші, матової і лакованої шкіри.

Реклама