-1 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна Політика Олександр Сич зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі...

Олександр Сич зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі (фото)

Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі. В ході розмови сторони обговорили перспективи співпраці в економічній, освітній та культурній сферах.

Зокрема, йшлося про спільну участь в міжнародних проектах і програмах, обмін досвідом в частині функціонування системи органів місцевого самоврядування, освітні програми для студентів.
Голова обласної ради поінформував консула про візит делегації з Прикарпаття в Опольське воєводство, який відбувся у листопаді минулого року, а також про перспективи реалізації проекту “Світ карпатських розет – заходи зі збереження унікальної культури Карпат” в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.
В свою чергу Генеральний консул подякував за розуміння та конструктивний діалог з національними меншинами, зокрема, в частині збереження об’єктів національної пам’яті на території Івано-Франківщини. Також Рафал Вольскі анонсував наміри святкування Дня Конституції Польщі в обласному центрі Прикарпаття, яке планується провести у травні 2018 року.

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!