Актуально зараз

“Олімпік” у Києві переграв франківське “Прикарпаття”

spot_img

У матчі другого туру чемпіонату Першої ліги донецький “Олімпік” у Києві переграв франківське “Прикарпаття” – 2:0.

Гості з Івано-Франківська у першому таймі і до середини другої половини гри виглядали краще – більше контролювали м’яч та намагалися створити небезпеку воротам “Олімпіку”, однак до ударів діло не доходило.

Натомість на 65-ій хвилині господарі були кращими на добиванні після штрафного у ворота прикарпатців, а на 76-ій хвилині капітан “Олімпіка” забив шедевральний гол головою.
До завершення гри франківці двічі пробили у площину воріт, але виручав голкіпер донеччан, 2-0.

У наступному турі іванофранківці прийматимуть харківський “Металіст”.