Світовий ринок онлайн-гемблінгу демонструє високі показники зростання вже кілька останніх років. Пов’язано це з розвитком технологій, пандемією та коронавірусними обмеженнями. А 2022 рік продемонстрував, що така сфера здатна врятувати гральний бізнес країни в умовах повномасштабної війни.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Підсумки року
Представники українського гемблінгу ведуть активну роботу по інтеграції у світовий ринок азартних ігор. Тому доречно розглядати останні його здобутки у глобальному вимірі.
Нещодавно агентство ResearchAndMarkets.com підготувало Звіт про світовий ринок азартних онлайн-ігор за 2022 рік. Його ключові тези:
- збільшення кількості смартфонів із покращеним доступом до Інтернету сприяє зростанню ринку;
- до 2026 року ринок зросте до 115,13 мільярда доларів (підсумок 2022 року – 81,08 мільярда доларів США);
- за останній рік індустрія показала зростання на рівні 10,4%;
- трендами подальшого розвитку ринку стануть технології Blockchain, IoT і VR.
Всі перераховані моменти можна віднести й до оцінки розвитку українського ринку онлайн-гемблінгу. Варто зазначити, що за результатами 2022 року заплановані бюджетні надходження від грального бізнесу були виконані на 98%. Звичайно, поки що гемблінг приносить прибутки державі не на тому рівні, який очікували від легалізації. Для розв’язання цієї задачі потрібно змінювати механізми податкового регулювання, запроваджувати систему державного онлайн-моніторингу.
Перспективи грального ринку
В проведеному дослідженні аналітики ResearchAndMarkets.com відмітили потенціал розвитку онлайн-гемблінгу у Східній Європі. А це, своєю чергою, означає, що післявоєнна Україна матиме великі перспективи розвитку індустрії азартних ігор. При грамотному підході й запровадженні необхідних законодавчих змін наша країна здатна стати регіональним лідером у цій сфері.
Очікується, що розвиватись буде саме онлайн-сегмент ринку азартних ігор. Це пов’язано насамперед з постійним зростанням обсягів користування мобільними пристроями. З іншої сторони, віртуальні платформи здатні швидше адаптуватись до законодавчих змін на відміну від наземних гральних закладів. Останні потребують більше часу та коштів. Також онлайн-гемблінг активніше застосовує сучасні IT-технології, що суттєво прискорює розвиток сфери, її адаптацію до будь-яких змін, навіть умов воєнного часу.