-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Особливості лазерної різки металу

-Реклама-spot_img
spot_img

Лазерна різка листового металу стала популярною завдяки своїм очевидним перевагам. Зараз її використовують у багатьох сферах промисловості, зокрема у виробництві автомобілів, побутової техніки і навіть смартфонів. Експерти компанії Gruar розповідають про особливості такої технології. 

Головні переваги

На відміну від механічної та газової обробки, лазерна різка листового металу та труб — повністю автоматизований процес. Оператор верстата просто створює програму, вибирає відповідні налаштування обладнання, натискає кнопку старту і спостерігає за процесом виробництва. Така особливість гарантує бездоганну якість — усі деталі мають однакові розміри та характеристики. 

Лазерна різка труб та інших металевих заготовок дає змогу отримувати такі переваги:

- РЕКЛАМА-
  • мінімальну похибку, що вимірюється сотими частками міліметра. Це дає змогу виготовляти деталі для складних механізмів, зокрема медичного обладнання та електроніки;
  • рівні краї обробленої заготовки. Здебільшого вони не потребують додаткової обробки, що зменшує тривалість технологічного процесу та витрати ресурсів;
  • відсутність деформацій. Лазерна головка не контактує з металом. Вона зберігає свою форму, що також позитивно впливає на швидкість виробництва і собівартість готової продукції. 

Компанія Gruar максимально спрощує вимоги до замовлень. Креслення можна подавати як у форматі комп’ютерної векторної графіки, так і малюнку «від руки». Спеціалісти перевірять отримані матеріали, за необхідності оцифрують їх і підберуть відповідні налаштування обладнання. 

Недоліки технології

Звичайно, кожна методика металообробки має свої мінуси. Замовляючи лазерне різання, слід пам’ятати про деякі його обмеження:

  • оптимальна товщина заготовки — до 10–15 мм. Саме тому технологію найчастіше застосовують для роботи з трубами та пластинами. Максимальна товщина — від 20 до 50 мм залежно від конкретного сплаву та моделі верстата;
  • під час роботи з теплопровідними матеріалами на кшталт міді можливе утворення ґрату. Щоб уникнути такої проблеми, потрібно зменшувати швидкість різання та використовувати захисне середовище;
  • дзеркальні поверхні неіржавної сталі та алюмінієвих сплавів розсіюють значну частину енергії лазерного променя. Це призводить до сповільнення виробничого процесу та зайвих витрат. 
Особливості лазерної різки металу

Попри такі недоліки, лазерне різання залишається найефективнішим способом обробки тонкого металу. Варто також згадати, що воно не потребує виготовлення форм та шаблонів, а тому дає змогу зберігати оптимальну собівартість незалежно від тиражу продукції.  

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні