8.5 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 28 Травня, 2020
Головна Влада Печеніжинська ОТГ співпрацюватиме з румунською комуною

Печеніжинська ОТГ співпрацюватиме з румунською комуною

Делегація Печеніжинської об’єднаної територіальної громади відвідала комуну Тарна Маре, повіту Сату Маре, Румунія. Про це повідомили в Печеніжинській ОТГ.

Результат пошуку зображень за запитом "Печеніжинська ОТГ підписала побратимську угоду у румунською комуною"

У рамках візиту відбулось підписання угоди про побратимство між комуною Тарна Маре (Румунія) та Печеніжинською об’єднаною територіальною громадою. Угоду підписали голова Печеніжинської селищної ради ОТГ Ігор Довірак та голова комуни Тарна Маре Собіус Маріяна Моніка.

«Угода про побратимство передбачає започаткування та розвиток співпраці в сфері освіти, культури, спорту, науки, охорони та збереження навколишнього середовища, а також в сфері місцевого самоврядування, туризму та економічної діяльності. Метою співробітництва є соціально-економічний розвиток громад-партнерів, впровадження заходів та реалізація цілей, спрямованих на ефективний розвиток громад, створення комфортних умов життя населення», – йдеться у повідомленні.

Після підписання угоди, відбулося свято «День української вишиванки» приурочене українській національній культурі і традиціям, на який були запрошенні творчі колективи Будинку культури смт. Печеніжина, а саме ансамбль «Горяночка» та гурт «Серпанок». Своїм гуцульським колоритом та запальними співанками творчі колективи громади зачарували всіх присутніх на святі.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!