Перебуваючи на Прикарпатті Анатолій Гриценко повідомив, що збирається у Президенти (відео)

16
194

Під час відвідин Коломиї відомий український політик заявив, що він абсолютно не жалкує за ту мужність, яку під час Революції Гідності проявили українці. Водночас, Анатолій Гриценко проти таких радикальних подій в подальшому.
Перебуваючи на Прикарпатті Анатолій Гриценко повідомив, що збирається у Президенти (відео)
 
“Це не правильно, коли в країні немає системи, за якої щоб витягти з крісел владу, яка заїдається, чи яку заносить, чи яка тоне в корупції,  треба виходити на три-чотири місяці, страждати і переживати такі потрясіння. Майдан не може бути кожного року“, – заявив Анатолій Гриценко у ефірі каналу НТК.
На думку екс-міністра оборони України в державі має працювати система, яка дозволяє обирати кращих і призначати кращих, а також знімати з посад політиків.
“Я проти майданів, при тому, що брав активну участь у них“, – резюмував політик.
Для цього Анатолій Гриценко пропонує перш-за-все заборонити масовану політичну рекламу, “відсікти” мажоритану складову, коли просто купують округи“.
Також у ефірі НТК Анатолій Гриценко заявив, що братиме участь у президентських виборах.
“Оскільки, я очевидно братиму участь у президентських виборах, зараз в ефірі гарантую: не буду триматися за це крісло, внесу законопроект про спрощену процедуру відкликання(імпічменту) президента… Заївся, закрався, обманює, не виконує, не працює, і гірше того, як Янукович – здає інтереси країни – швидко назад. Те саме – механізм відкликання депутата“, – повідомив політик.

 

Підписка
Сповіщення про
guest
16 Коментарі
новизні
давності найбільш залайкані
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
Гість
2 роки тому

Для чого знову голосувати за тих, хто вже давно при владі або около неї. Нехай “нафталінові шапки” йдуть на пенсію.

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Погоджуюсь! В президенти треба обирати людину розумну, мудру, справедливу, хорошого керівника,який буде керувати цілою краіною,який зацікавлений в процвітанні Украіни,а не у збагаченні власноі родини і власноі кишені. Але на жаль у раді НЕМА!!!! таких. Там одні злодіі корупціонери хабарники і бовдури

Гість
Гість
2 роки тому

Ці руки нічого не крали програв всі компанії. Потрібно з цього починати, що він не прохідний. То що армію розвалив, що накрався на військовому майні то все таке. Парасюк взагалі смішно. Йому треба в камеді клаб розказувати казки про свої пригоди в Москві, як він тікав з Кремля. Це ж реальний клоун та ще й істеричка. Найбільши шанси в Юльки. І вона краще за Порошенко, котрий не проходить вже ні за яких обставин. Бо навіть мураєви, бокйки і т.п. його обійдуть. Савченко теж більш менш але вона навряд чи переможе Тимошенку. Якщо би між нею та Порошенком то так, вона… Read more »

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Савченко тупа бабенція. Який з неі президент? Ій хіба картоху на городі садити. Тимошенко може б і менше крала за порошенка і його банди,але вона також не вихід. При владі вже була, крала разом з лазаренком. Нема в нас альтернативи серед тих хто зараз у верховній раді. Бо парасюки зеленські вакарчуки то клоуни і піарщики,а не політики.

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Справа не в тім що вона тупа чи розумна. А в перспективі. Найбільші шанси в Тимошенко і це реальний факт. Крали вони всі може крім цих нових типу Савченко, бо ще не була біля корита. Там може бути інший варіант підкупу чи фінансування з компрометуючих джерел. Вакарчук теж гадаю не пройде. Він вроді як би ще не заляпаний, в нього тільки батьк будучи міністром сильно крав. Але він постійно ну вже дуже сильно то Ющенка, то Порошенко облизував. Та й врешті решт мені здається що йому більше подобається співати і вести різні шоу ніж політика. Може використають як технічного кандидата.… Read more »

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

йди на х… зі своєю тимошенко, тоді вже і януковича до пари.2019 рік – ВОНА ПРАЦЮЄ.

Гість
Гість
2 роки тому

міська ноняка у призенти він же собутильник гриценка

Гість
Гість
2 роки тому

ПОТрібно нагадати нашим свідкам гриценка,що цей тип є аналогічний савченко, зеленському,бойко,тимошенко бо саме воно виступало за !!!! заборонення носити у ВРУ вишиванки і саме його вигнали з МАЙДАНУ,як зрадника,а ще є цікаве те що він має успішного брата -бізнесмена у !!!МОСКВІ і ніколи його партєйка недопомагала по серйозному АТО,а його син еавіть близько непідїздив до боєвих дій –як не як батько був міністром оборони і син мав би хоч для замилювання показати сімейний патріотизм,коли батько незумів навіть танка поремонтувати в ЗСУ-А взагалі це групка жидовії подібна до кобзона—євреї на таку гру з фсб нейдуть-яка фінансується кремлем

Гість
Гість
2 роки тому

Зеленського!!

Гість
Гість
2 роки тому

Савченко краще за парасюка

Гість
Гість
2 роки тому

ОК! Давай ПАРАСЮКА в президенти. Це вже краще за полковника.

Гість
Гість
2 роки тому

Парасюк наш президент, вистачить підсовувати совкове гівно

Гість
Гість
2 роки тому

ще один демагог, який пройшов всі кола корупції. Краще вже Петця.Треба такого, який би привів розстрільну команду, і вичистив все гівно в Києві.

Гість
Гість
2 роки тому

Нехай обгрунтує чого з Мостовою у Московського попа шлюб церковний брав. А ще вдає українського патріота.

Гість
Гість
2 роки тому

Нехай

Гість
Гість
2 роки тому

Лузер