fbpx
7.2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Листопад 18, 2019
Головна Економіка Переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» стали три прикарпатські підприємства

Переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» стали три прикарпатські підприємства

Три підприємства з Івано-Франківщини стали переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2017», що проводився Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України».
Пов’язане зображення
Це зокрема, приватне підприємство «Медсервіс»(м. Івано-Франківськ) у номінації «Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги», Товариство з обмеженою відповідальністю «Західнадрасервіс»(смт. Богородчани) у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості», СТзДВ «Захід – резерв»(м. Коломия) у номінації «Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності»
Переможці набрали максимальну кількість балів за показниками: співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць та участь підприємств у реалізації соціальних програм і проектів.
Всього рішенням Вищої рейтингової комісії переможцями визначено 44 підприємства з 173, які взяли участь в ІІ турі конкурсу.
Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» відбудеться 30 листопада у м. Києві, в рамках святкування 20 річниці з Дня створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

семінаристи

Франківські семінаристи провели інтелектуальну гру “Що? Де? Коли?”

1
Сьогодні, 17 листопада, в приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Тема цьогорічної гри «Дари і плоди Святого Духа».
×

Вподобайте нас у Facebook