9.5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка Переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» стали три прикарпатські підприємства

Переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» стали три прикарпатські підприємства


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Три підприємства з Івано-Франківщини стали переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2017», що проводився Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України».
Пов’язане зображення
Це зокрема, приватне підприємство «Медсервіс»(м. Івано-Франківськ) у номінації «Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги», Товариство з обмеженою відповідальністю «Західнадрасервіс»(смт. Богородчани) у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості», СТзДВ «Захід – резерв»(м. Коломия) у номінації «Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності»
Переможці набрали максимальну кількість балів за показниками: співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць та участь підприємств у реалізації соціальних програм і проектів.
Всього рішенням Вищої рейтингової комісії переможцями визначено 44 підприємства з 173, які взяли участь в ІІ турі конкурсу.
Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» відбудеться 30 листопада у м. Києві, в рамках святкування 20 річниці з Дня створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link