Перша ліга: Прикарпаття мінімально поступилось Лівому берегу. ФОТОРЕПОРТАЖ

В Івано-Франківську відбувався матч останньої та третьої команд групи. “Лівий берег” в минулому турі вдома розгромив “Агробізнес” і загалом не втрачає очок впродовж шести ігор у Першій лізі. Підопічні Рипана навесні ще не перемагали.

Про це пише Правда з посиланням на UA-Футбол.

Як і очікувалося, підопічним Первака у першій половині зустрічі легко не було. Футболісти “Прикарпаття” давали гідний бій претенденту на підвищення у класі. Найбільш реальну можливість відзначитися за десять хвилин до перерви мав Синиця, але він з меж штрафної пробив у поперечину. Перед самою перервою м’яч у сітку воріт Механіва відправив Стаднік, але арбітр взяття воріт не зарахував, зафіксувавши фол в атаці. У підсумку, нульова нічия після першої половини зустрічі.

Киянам не давали вільних зон для притаманних швидких атак. Підопічні Рипана намагалися затягнути суперника у в’язкий футбол. Ніяк не могли знайти свою гру кияни. Складно було спостерігати за таким футболом низької якості. Від цих команд очікували більшого, а вони сьогодні мучалися.

Відкрити рахунок гостям допоміг стандарт. Руслан Дедух зі штрафного потужно пробив у ближній кут – 0:1. З гри не виходило, так зі стандарту вийшло. Мав збільшувати перевагу киян Сухоручко, але він з декількох метрів не влучив у площину воріт. Господарі намагалися зрівняти рахунок, але їм це не вдалося. На 90+2 хвилині Механів парирував потужний удар Цюцюри.