Перша ліга: “Прикарпаття” набирає перші очки в сезоні

У п’ятницю, 2 вересня, двома матчами стартував другий тур чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги.

У групі “А” дебютант Першої ліги ФСК “Маріуполь” приймав івано-франківське “Прикарпаття”.

Обидві команди у новому сезоні стартували невдало, програвши фаворитам турніру з однаковим рахунком 0:3. Іванофранківці вдома поступилися “Поліссю”, а маріупольці у Львові – “Карпатам”.

Щодо звітного матчу, то він переможця не виявив. Команди розійшлися мировою нічиєю 1:1. На гол господарів у першому таймі (на 29-й хвилині після флангового навісу Михайленко випередив захисника і відправив м’яча у сітку воріт – 1:0.), прикарпатці відповіли своїм (Оринчак класно пробив з-за меж штрафного майданчика) у другому. До слова, цей забитий м’яч став 30-м для Богдана Оринчака у Першій лізі.

До фінального свистка франківці намагалися забити вдруге, але не судилося.

Серед цікавинок матчу: арбітр виписав аж три червоні картки: одну гостям і дві – маріупольцям.

Також матч переривався на пів години через повітряну тривогу на Київщині.

Перша ліга: "Прикарпаття" набирає перші очки в сезоні