Перша ліга: Прикарпаття не змогло у більшості дотиснути Діназ

“Прикарпаття” у виїзному матчі не мало права втрачати очки, якщо розраховує поборотися за квартет лідерів.

Не встигли команди зіграли і десяти хвилин, як оголосили повітряну тривогу. Після відновлення матчу першим номером грали підопічні Головка. Міг відривати рахунок Кос, але він не влучив у площину воріт після передачі з флангу від Богунова, пише Правда з посиланням на UA-Футбол.

Перша акцентована атака гостей завершилася голом. Рудюк отримав передачу від Цюцюри і з гострого кута пробивав, а Оринчак проштовхнув м’яч у сітку – 0:1. “Прикарпаття” активніше провело кінцівку тайму і могло забивати ще, але рахунок до перерви не змінився.

На початку другого тайму колектив Головка заграв агресивніше і це призвело до забитого м’яча. Клименко прострілив, а Корешков в один дотик пробив повз Герича. Провалився захист “Прикарпаття” у цьому епізоді. Через декілька хвилин мали знову виходити вперед гості. Цюцюра п’ятою віддав на Барчука, але він з декількох метрів не зміг переграти Солдатенка.

Після пропущеного м’яча перехопили ініціативу підопічні Рипана, але відсутність завершального акцентованого удару не дозволяло “Прикарпаттю” забити.

За марнотратство господарі покарали свого суперника. Богунов віддав, а Клименко розстріляв ворота Герича – 2:1. Не встигли вишгородці порадіти, як знову пропустили. М’яч у свій актив записав Барчук – 2:2.

Після активних хвилин команди дещо заспокоїлися. Ніхто не хотів ризикувати.

На 80-й хвилині підвів свою команду Білоус, який грубо зіграв у центрі поля і отримав друге попередження. Проте, реалізувати чисельну більшість футболісти “Прикарпаття” не змогли. Матч завершився внічию – 2:2.